More
  Strona głównaAktualnościA mógł być bohaterem turnieju...

  A mógł być bohaterem turnieju…

  -

  Dla wielu kibiców mógł być bohaterem wczorajszego turnieju ćwierćfinałowego indywidualnych mistrzostw Polski w Rawiczu. Kacper Gomólski w pięknym stylu wygrał trzy wyścigi i gdy wydawało się, że dwa kolejne okażą się formalnością zniknął…

  Gomólski w czwartej serii startów przegrał bieg z Tobiaszem Musielakiem. Zawodnik ROW Rybnik z piątej serii się wycofał. Nieoczekiwanie. Gomólski utykał w parku maszyn. Jak się okazało, przewrócił się w parkingu i miał kłopot z kolanem. Wolał nie ryzykować i wycofał się z zawodów, gdym miał już zapewniony awans do półfinału IMP.

  Czytaj więcej  Dominik Kubera błyszczał na torze i brylował w media zone [VIDEO]
  Kacper Gomólski wolał nie ryzykować i wycofał się z zawodów (fot. Magazyn Żużel)

  – Dziękuję, że dałeś mi wygrać – napisał do Gomólskiego na Twitterze Tobiasz Musielak, zwycięzca turnieju w Rawiczu.

  Wychowanek gnieźnieńskiego Startu od początku sezonu imponuje dobrą jazdą. Czyżby przeprowadzka do ROW dała mu pozytywnego kopa, czy może praca pod okiem trenera Marka Cieślaka zaczyna przynosić efekty?

  Reklama

  – 11 punktów (3,3,3,2,-) w Rawiczu i awans do 1/2 finału. Najważniejszy był awans i sprawdzenie kolejnego silnika, którego mało używałem. Wczoraj wyjęty i spisywał się spoko – podsumował swój występ popularny Ginger.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...