Strona głównaAktualnościAle jazda! Walka o Duńczyka rozgrzewa do czerwoności

Ale jazda! Walka o Duńczyka rozgrzewa do czerwoności

-

Sytuacja jest dynamiczna i zmienia się jak w kalejdoskopie – co kilka godzin. na transferowym celowniku znalazł się Mads Hansen. Walczy o niego kilka klubów.

Duńczyk w tym roku reprezentował barwy drugoligowego OK Bedmet Kolejarza Opole. Hansen jest szóstym zawodnikiem w klasyfikacji najskuteczniejszych w 2.lidze. jego średnia biegowa wynosi 2,18 pkt. Jest on najwyżej sklasyfikowanym juniorem. Nie dziwi więc, że po sezonie młodego Duńczyka obsypano propozycjami transferowymi.

Czytaj więcej  Włókniarz Częstochowa: to są wczasy, a nie kwarantanna
(fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) O Madsa Hansena walczy kilkaa klubów

Już dzisiaj wiadomo, że Hansena nie zobaczymy w 2.lidze. Pozyskać go chcą kluby z zaplecza ekstraligi. Gdy wydawało się, że wicemistrz świata juniorów zwiąże się z Aforti Startem Gniezno, do akcji wkroczył Falubaz Zielona Góra i sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Z kolei, gdy spadkowicz z ekstraligi już przygotowywał dokumenty do parafowania przez zawodnika, kolejna niespodzianka.

Reklama

Propozycję Falubazu przebił pierwszoligowiec z Landshut. beniaminek rozmawia z Hansenem i podobno jest na dobrej drodze do porozumienia. Ale nie przesądzajmy, bo może za chwilę pojawi się kolejna propozycja. Być może podbije Falubaz, a może jeszcze inny klub. Hansen jakiś czas temu w duńskich mediach mówił, że ma propozycje z 1 ligi i ekstraligi. Wspomniał o zainteresowaniu 5-6 klubów.

Reklama
- Advertisment -

Must Read

Po bolesnym laniu pomoże „Diabłom”?

Niemiecki pierwszoligowiec z Landshut przegrał w Gnieźnie różnicą aż 14 punktów. Dotkliwa porażka zabolała. Jak się okazało, był to ostatni dzwonek na ratowanie sytuacji....