More
  Strona głównaAktualności„Apator w tym roku zdobędzie brązowy medal DMP”

  „Apator w tym roku zdobędzie brązowy medal DMP”

  -

  Właściciel toruńskiego Apatora Przemysław Termiński już wie, które miejsce zajmą jego „Anioły” w tym sezonie w drużynowych mistrzostwach Polski. Jeszcze bardziej cieszy się z przedłużenia kontraktu z Patrykiem Dudkiem. Wychowanek Falubazu Zielona Góra uciął wszelkie spekulacje transferowe, przedłużając współpracę z dotychczasowym pracodawcą.

  – Brakuje Emila w drużynie, pięciu seniorów to zawsze nie czterech. Przy czterech wystarczy, że jeden z nich ma słabszą formę i wyskakują problemy. Ale też nie mówmy, że jakoś strasznie wypadamy w tym sezonie. Według moich obliczeń, skończymy sezon na trzecim miejscu – twierdzi Przemysław Termiński.

  Patryk Dudek
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Apatorowi udało się zatrzymać Patryka Dudka

  Jeśli w Zielonej Górze mieli nadzieje, że Patryk Dudek wróci do Falubazu, to już wiemy, że nastąpi to nie wcześniej niż w 2025 roku. Jeżeli w ogóle zdecyduje się na powrót.

  Czytaj więcej  Iversen poturbowany bardziej niż sądzili. Co z jego udziałem w finale?

  – Ja jestem zadowolony z przedłużenia kontraktu. Czas pokaże co z tego wyniknie, gdyż sezon trwa i musimy skupić się na pozostałych meczach. Jednak papierkowe sprawy mam już sobą i będę miał spokój medialny przez 2 lata. Z tego się cieszę – powiedział Patryk Dudek po ogłoszeniu decyzji, że zostaje na kolejne dwa sezony w Apatorze.

  Reklama

  Torunianie w pierwszej kolejności skupiają się na utrzymaniu kadry. Przedłużenie kontraktu z Dudkiem, to pierwsza odsłona budowania składu na sezon 2023. I czekają na rozstrzygnięcia i decyzje w temacie sankcji nałożonych na rosyjskich żużlowców. Nie jest tajemnicą, że w Toruniu czekają na powrót na Emila Sajfutdinowa.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Unia Leszno rusza z przygotowaniami do sezonu 2023

  Przy ul. Strzeleckiej w Lesznie było gwarno, dużo działo się - zdjęcia, nagrania wideo, wywiady. Wszystko na potrzeby klubowych social mediów. Bohaterami byli krajowi...