More
  Strona głównaAktualnościHit transferowy. Artiom Łaguta porozumiał się w Lesznie

  Hit transferowy. Artiom Łaguta porozumiał się w Lesznie

  -

  No i mamy hit transferowy: Artiom Łaguta będzie startował w barwach leszczyńskiego klubu. Kibiców Sparty uspokajamy: nie chodzi o starty na żużlu, ale o kolarstwo. Rosjanin z polskim paszportem regularnie trenuje na rowerze. Można go spotkać trenującego na jednośladzie nie tylko w okolicach Bydgoszczy, ale od tego sezonu coraz częściej także na szlakach rowerowych na Dolnym Śląsku.

  Łaguta trafił do Leszna, gdzie znajduje się dobrze zorganizowany i wyposażony sprzętowo klub kolarski i triathlonowy – Real 64-sto Leszno. Prezes klubu i właściciel sklepu rowerowego Bike Leszno Wojciech Mizuro jest nie tylko miłośnikiem kolarstwa, ale jednocześnie kibicem żużla.

  (fot.Instagram/Bike Leszno)

  Prezes leszczyńskiego klubu chętnie wspiera swoich klientów, którzy przekroczą progi jego salonu rowerowego. Doradza, co wybrać, jak serwisować, kiedy i gdzie trenować, jak utrzymać wysoką formę sportową. Jednym z nowych klientów i, jak się okazało, nabytków transferowych został ostatnio Artiom Łaguta.

  (fot. Instagram/Artiom Łaguta)

  Żużlowiec Betard Sparty Wrocław już kręci kilometry na drogach Dolnego Śląska w koszulce klubowej Real 64-sto Leszno. Ostatnio był widziany na szlaku w górach Sowich.

  Reklama

  Wcześniej ze wsparcia Bike Leszno korzystali i nadal współpracują m. in. bracia Pawliccy, Tai Woffinden, Greg Hancock, Maciej Janowski, Jarosław Hampel, Dominik Kubera, Jaimon Lidsey. Teraz dołączył jeszcze Artiom Łaguta. Uzbierałaby się niezła drużyna żużlowa.

   

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...