More
  Strona głównaAktualnościArtiom Łaguta zaliczył już pierwszy raz. Mamy film!

  Artiom Łaguta zaliczył już pierwszy raz. Mamy film!

  -

  Artiom Łaguta ma za sobą już pierwszy trening na torze. Pojechał daleko szukać dobrych warunków, ale je znalazł: w chorwackim Gorican.

  Na torze stadionu Millenium, zbudowanym przez rodzinę Pavlić, kręcił kółka przed południem. Ani się nie obejrzał i zeszło mu kilka godzin treningu. Artiom Łaguta zadowolony zjeżdżał z toru. Po chwili ogłosił: „pierwaja trenirowka w 2020”. I było widać, jak bardzo jest zadowolony, że w końcu mógł odpalić silnik i pojeździć z gazem na żużlówce.

  Żużlowcy w poszukiwaniu dobrych warunków do treningu przemieszczają się po całej Europie – Hiszpania, Chorwacja, Włochy i niestraszny im nawet koronawirus. Obierają naprawdę różne kierunki w poszukiwaniu dobrych warunków pogodowych, żeby móc pojeździć na motocyklu.

  Reklama

  Artiom Łaguta do Chorwacji, a Szymon Woźniak z Truly.work Stal Gorzów wybrał się na Węgry.

  – Pogoda może nieco gorsza niż we Włoszech, ale na pewno lepsza niż ostatnimi dniami w Polsce. Dlatego Węgry okazały się świetną alternatywą na treningi crossowe w odniesieniu do Włoch czy Hiszpanii- szczerze polecam. Wracamy zadowoleni, naładowani, a ja zdrowy i najeżdżony 😊 Teraz pora na jazdę w lewo – skomentował wyjazd do bratanków znad Dunaju Szymon Woźniak.

  Wideo Instagram Artioma Łaguty

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu....

  Śląsk Świętochłowice nie jest jedynym klubem w Polsce, który nie startuje w ligowych rozgrywkach, a posiada swoich zawodników. WKM Wschowa jest klubem macierzystym Jakuba...