More
  Strona głównaAktualnościBajerski założył się z Baronem! ...O mistrzostwo Polski!

  Bajerski założył się z Baronem! …O mistrzostwo Polski!

  -

  Tomasz Bajerski, szkoleniowiec Apatora Toruń w programie „Trzeci Wiraż” w telewizji nSport+. I przed kamerą zdradził swój plan i cel, jaki sobie wyznaczył.

  Tomasz Bajerski w przeszłości był autorem jednego z głośniejszych transferów w polskiej lidze, gdy za rekordową kwotę, jak na tamte czasy – 600 tysięcy złotych przeszedł z Apatora Toruń do Stali Gorzów. „Bajer” cztery lata spędził w grodzie nad Wartą i wrócił do macierzystego klubu. Jako junior dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski. Był wielką nadzieją polskiego speedwaya. W 2003 roku zasmakował startów w Speedway Grand Prix, ale bez sukcesów. Bajerski 11 lat temu zakończył sportową karierę. Później wiodło mu się różnie.

  Czytaj więcej  I po zgrupowaniu. Wracają opaleni i w bojowych nastrojach
  Tytuł Drużynowego Mistrza Polski będzie zapłatą za kredyt zaufania, jakim klub obdarzył Tomasza Bajerskiego (fot. Magazyn Żużel)

  Wychowanek Apatora wrócił do żużla w roli trenera PSZ Poznań. Długo nie musiał czekać, by jako trener zacząć piąć się w górę. Szybko trafił do wyższej ligi. Bajerski został szkoleniowcem Apatora i niedawno był goście w programie „Trzeci Wiraż” w telewizji nSport+.

  Czytaj więcej  Skandal! Rune Holta najpierw dostał żółtą kartkę, a potem...

  I przed kamerą zdradził swój plan, który byłby po części spłaceniem kredytu zaufania, jakiego udzieliły mu władze toruńskiego klubu, zatrudniając w roli trenera „Aniołów”. I jednocześnie byłby jego największym trenerskim osiągnięciem. Jak twierdzi jest to winien Apatorowi. Celem Bajerskiego jest zdobycie drużynowego mistrzostwa Polski – nawet poszedł zakład.

  Reklama

  – Z Piotrkiem Baronem założyliśmy się, że ten tytuł zdobędę – wyznał przed kamerami TV nSport+ Tomasz Bajerski i zaraz dodał: – Ale realnie rzecz biorąc, jeszcze nie w tym roku.

  Co na to Baron? Co na to inni trenerzy o prezesi klubów? Apator z trenerem Bajerskim brzmi groźnie. Czy „Anioły” już w tym roku stać na mistrzostwo Polski?

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...