More
  Strona głównaAktualnościBaliński i Dróżdż zaskoczeni i zadowoleni. Ofensywa trwa!

  Baliński i Dróżdż zaskoczeni i zadowoleni. Ofensywa trwa!

  -

  Metalika Recycling Kolejarz Rawicz z wielką pompa ogłosił plany na sezon 2022 i to nie tylko w kwestiach sportowych, ale również w tematach organizacji klubu i działalności. Prezes Kolejarza Sławomir Knop rzadko zabiera głos i opowiada o klubie, drużynie, transferach czy wynikach. Za to często powtarza swoją maksymę: „nie gadamy, działamy!”.

  Zaskoczeni operatywnością i skutecznością działań prezesa i jego współpracowników są nawet sami zawodnicy. Nowy kapitan drużyny Damian Dróżdż mówi, że sytuacja rozwija się ekspresowo i bardzo ciekawie, co daje duże nadzieje rozwoju w przyszłości. I nie chodzi tylko o kadrę zespołu i jej możliwości, ale również o infrastrukturę, zaplecze i inne szczegóły. W Rawiczu trwają przygotowania do budowy trzech, nowych torów. Wszystkie mają służyć do szkolenia dzieci, młodzieży i żużlowych adeptów.

  – Plany są ambitne i zmiany widać jak na dłoni, dużo zmieniło się i zapewne jeszcze dużo dobrego przed nami – mówi z nadzieją Damian Dróżdż.

  – Drużynę mamy bardzo ciekawą, wielu zawodników, więc trener ma spory wybór. Wielu z naszych zawodników prezentuje wysoki poziom sportowy. Powinno to mieć wymierne przełożenie na poziom sportowy drużyny. Ale w Rawiczu nie tylko mamy ciekawa drużynę, ale także sprawy organizacyjne idą w parze. Oby tak dalej, będzie dobrze – twierdzi Damian Baliński.

  – Chcielibyśmy awansować, takie mamy plany i wszystko temu podporządkowujemy – wtrąca Matić Ivacić.

  Reklama

  Nastroje w Rawiczu są bojowe, chociaż do rozpoczęcia zmagań sportowych zostało jeszcze kilka miesięcy, to już trwają przygotowania. Drużyna trenuje w każdy piątek w sali sportowej.
  W tygodniu zawodnicy ćwiczą indywidualnie. W planach jest obóz zimowy i następnie wyjazd na treningi do Francji.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Rozpędzony Motor Lublin jedzie po mistrzostwo Polski

  Kolejny przystanek - Leszno - lublinianie zaliczyli z przytupem. Motor Lublin jako jedyna zespół w PGE Ekstralidze pozostaje niepokonany. Wczoraj na "Smoku" zwyciężył 47:43.Tropikalny...