Strona główna Aktualności Baron zabiera Byki na corridę

Baron zabiera Byki na corridę

-

Trener leszczyńskich Byków, Piotr Baron, korzysta ze sprawdzonych wzorców i podobnie, jak w dwóch poprzednich sezonach także w tym roku zabiera swoich podopiecznych na Costa Brava.

Dla zawodników Fogo Unii Leszno to nie będą wakacje, a ciężka praca. Zgrupowanie w Lloret de Mar rozpocznie się 18 lutego i potrwa 10 dni. Na Costa Brava zaplanowano treningi motocrossowe, kolarskie a popołudniami zajęcia w siłowni.

– To co sprawdziło się, będziemy kontynuować. Nie lubimy zmieniać albo rezygnować z czegoś co przynosi efekty – odpowiada Piotr Baron, menadżer drużynowego mistrza Polski z Leszna Piotr Baron, gdy zapytaliśmy go zgrupowanie w Hiszpanii.

Uniści zabiorą ze sobą motory do jazdy na crossie i kolarskie rowery. O rowery zadba salon rowerowy Bike Leszno, który od lat współpracuje z leszczyńskimi żużlowcami. Zajęcia na obozie będą odbywać się 2-3 razy dziennie. Mają być urozmaicone, ale z naciskiem na jazdę na motocyklach. W okolicy znajduje się kilka torów motocrossowych – tylko jeździć, trenować, wyciskać poty.

W Hiszpanii jest już na miejscu Emil Sajfutdinow, który wybrał sobie Półwysep Iberyjski, jako miejsce zimowych przygotowań. Pozostali żużlowcy Byków i trener Piotr Baron dołączą do niego na początku następnego tygodnia. Do Hiszpanii wybierają się własnym busami, by przewieźć rowery i motory oraz niezbędny osprzęt. W Lloret de Mar bazą mistrzów Polski będzie hotel “Samba”. Udział w zgrupowaniu potwierdzili wszyscy zawodnicy, w tym również wracający po kontuzji Piotr Pawlicki. Zabraknie jedynie Brady’ego Kurtza, który ma dobre warunki do jazdy w Australii i do Europy zawita dopiero na początku marca.

Przeczytaj jak do sezonu przygotowują się inne ekipy PGE Ekstraligi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

MUSISZ PRZECZYTAĆ

Australijczycy spakowali się i polecieli do domu

Można się było spodziewać, że żużlowcy z Australii spakują się i wrócą do domu. Rohan Tungate, Brady Kurtz, Jaimon Lidsey są już na Antypodach....