Strona główna Aktualności Bartosz Smektała: Wierzę, że pojedziemy w komplecie

Bartosz Smektała: Wierzę, że pojedziemy w komplecie

-

Bartosz Smektała przygotowuje się do swojego pierwszego sezonu w gronie seniorów. Czas na kwarantannie dłuży się, ale już w poniedziałek znacznie przyspieszy. Badania, wyniki i pod koniec tygodnia… pierwsze treningi!!! Jeśli oczywiście wszystko przebiegnie zgodnie z planem.

– Cieszę się, że sezon w końcu ruszy. Zimą przygotowywaliśmy się, treningi, inwestycje w sprzęt i jego przygotowania, żeby praca nie poszła na marne. Inna sprawa, że przyjdzie nam startować przy pustych trybunach. Nie potrafię powiedzieć, jak będzie bo nawet na zawodach młodzieżowych byli z nami kibice – zastanawia się Bartosz Smektała.

Bartosz Smektała
Wychowanek leszczyńskich Byków nie obawia się rywalizacji wśród seniorów (fot. Magazyn Żużel)

Wychowanek Fogo Unii Leszno nie obawia się rywalizacji wśród seniorów. W lidze Bartosz Smektała startuje regularnie od kilku lat i oprócz jednego biegu regulaminowego z udziałem juniorów, w pozostałych toczył walkę z zawodnikami starszymi od siebie.

Inna sprawa, że prawdopodobnie spadnie na niego większa odpowiedzialność za wyniki drużyny. Tym bardziej, gdyby zabrakło w zespole Emila Sajfutdinowa i Piotra Pawlickiego.

Reklama

– Wierzę, że pojedziemy w kompletnym składzie. Tak jak to było w poprzednich sezonach. Mamy dobry zespół, co udowodniliśmy w poprzednich sezonach. Jestem dobrej myśli i czekam na pierwsze treningi. Z Piotrem i Emilem na pewno byłoby nam łatwiej. Musimy poczekać. Pracujemy, żeby profesjonalnie przygotować się do startów – kończy Bartosz Smektała.

Reklama

Must Read

“To pozytywne zaskoczenie, bo mówiło się o dużo słabszych zawodnikach”

Rozmowa ze Stanisławem Burzą – wychowankiem i byłym zawodnikiem Unii TarnówJeszcze Unia nie zginęła. Choć jaskółki pofrunęły naprawdę nisko. Wygrzebie się Tarnów z tej...