More
  Strona głównaAktualnościBartosz Zmarzlik i Paweł Przedpełski powiedzieli „Tak”

  Bartosz Zmarzlik i Paweł Przedpełski powiedzieli „Tak”

  -

  Bartosz Zmarzlik i Paweł Przedpełski wraz ze swoimi partnerkami jakiś czas temu podjęli decyzję – 18 listopada zmieniamy stan cywilny. Żużlowcy nie konsultowali daty – tak wyszło.

  Trzykrotny mistrz świata wraz z Sandrą Grochowską ślubowali w kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi w Barlinku. Impreza weselna odbyła się w miejscowości Żuków.

  Czytaj więcej  Nieoczekiwanie utknęły negocjacje Damiana Balińskiego

  Na weselu bawiło się prawie 300 gości. Wśród nich była m. in. delegacja Stali Gorzów – prezes Waldemar Sadowski i trener Stanisław Chomski. Przedstawiciele klubu młodej parze złożyli życzenia, wręczyli kwiaty i duży voucher, zaproszenie na pokład samolotu z Lublina do Gorzowa z datą – 2023r. Prezent jakże wymowny, gdyż po sezonie 2022 Zmarzlik zdecydował się na transfer ze Stali Gorzów do Motoru Lublin.

  (ot PGE Ekstraliga) Państwo Zmarzlik po ceremonii ślubnej

  Wczoraj ślubował również Paweł Przedpełski z Apatora Toruń. Wybranką jego serca jest Michalina Król. Nowożeńcy ślubowali w kościele pod wezwaniem świętej Katarzyny. Wśród gości byli obecni koledzy z żużlowego toru, a świadkiem w kościele brat kapitana Apatora, były żużlowiec Łukasz Przedpełski.

  Reklama

  Życzenia Michalinie i Pawłowi złożyli m. in. władze Apatora, prezes Ekstraligi Żużlowej Wojciech Stępniewski oraz Adrian Miedziński. Na weselu zabawa trwała do białego rana. Gości zabawiał m. in. lider zespołu „Ich Troje” – Michał Wiśniewski.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...