Strona główna Aktualności Bartosz Zmarzlik: wygrał, a potem zdradził rodzinną tajemnicę

Bartosz Zmarzlik: wygrał, a potem zdradził rodzinną tajemnicę

-

Bartosz Zmarzlik po zakończeniu zwycięskiego Grand Prix w Pradze przekazał radosną nowinę. Aktualny mistrz świata i lider klasyfikacji generalnej zostanie tatą.

Reklama

Bartosz Zmarzlik w pięknym stylu wygrał dwa turnieje Grand Prix rozgrywane w Pradze. 25-latek ma teraz 99 punktów w klasyfikacji generalnej i odpowiednio 7 punktów przewagi nad Fredrikiem Lindgrenem oraz 10 punktów nad Taiem Woffindenem.

Czytaj więcej  To jest niepojęte! Zmarzlik show w Pradze!

– W finale w Pradze nie jechałem sam. Rodzina Zmarzlików niedługo się powiększy – powiedział Bartosz Zmarzlik po sobotnim występie dla Canal + Sport.

-W Pradze nie jechałem sam – Bartosz Zmarzlik podzielił się swoją tajemnicą (fot. Magazyn Żużel)

 

– Mój tata powiedział, że niebawem zacznie tworzyć motorek dla dziecka, bo płeć już jest wiadoma – dodał aktualny mistrz świata.

Czytaj więcej  Cały Bartek! Duża klasa mistrza

Obecnie Bartosz Zmarzlik jest w kapitalnej sportowej formie. Polak świetnie jeździ przede wszystkim na dystansie. Gorzowianin jest o krok od złotego medalu, ale jednocześnie zachowuje spokój przed decydującą batalią o obronę mistrzowskiego tytułu.

– Nie myślę o mistrzostwie świata. Podchodzę do kolejnych turniejów na luzie. Chcę cieszyć się jazdą i tworzyć takie biegi, jak ten finałowy – zakończył dwukrotny zwycięzca turnieju Grand Prix w Pradze.

fot. Speedway Ekstraliga/Marcin Karczewski

Reklama


Musisz przeczytać

Grigorij Łaguta: jesteśmy wyrzutkami

Grigorij Łaguta poruszył w mediach społecznościowych temat rosyjskiej federacji. Starszy z braci Łagutów twierdzi, że żużlowcy reprezentujący Rosję są wyrzutkami i nie mają żadnego...

Patryk Dudek przestał jeździć