Strona główna Aktualności Betard Sparta sięgnęła po "swoich"

Betard Sparta sięgnęła po “swoich”

-

Andrzej Lebiediew i Jakub Jamróg podpisali kontrakty z Betard Spartą Wrocław. Obaj w przeszłości startowali w ekipie żółto-czerwonych. Teraz wracają, mając status tzw. gościa w sezonie 2021.

Reklama

Jak się okazuje, drużynowy wicemistrz Polski stawia na sprawdzonych zawodników. Co prawda, obaj niedawno pożegnali się ze Spartą (Lebiediew jeździ w Wilkach Krosno, Jamróg trafił do gdańskiego Wybrzeża), ale klub i zawodnicy kontaktów nie zerwali. Trener Dariusz Śledź zna obu zawodników i przede wszystkim ich mżzliwości. Z kolei, Lebiediew i Jamróg również doskonale znają wrocławski tor i środowisko.

Czytaj więcej  Wilki Krosno z awansem i... z liderem na przyszły sezon

Gość w drużynie ekstraligowej może wejść do składu i wystartować w ekstralidze w przypadku zakażenia koronowirusem, króregoś z zawodników posiadającego ważny kontrakt z klubem. I może go zastąpić. Dzisiaj zakażony Covidem jest Artiom Łaguta, który trafił na kwarantannę.

Reklama

Must Read

Adrian Miedziński na pewno dostanie propozycję kontraktu

Adrian Miedziński nie będzie zawodnikiem Apatora Toruń. Taką decyzję podjął macierzysty klub "Miedziaka" z grodu Kopernika i jak mówi sam zawodnik: co zrobić, życie...