More
  Strona głównaEkstraligaBrawo! Stalowcy trzymają się razem

  Brawo! Stalowcy trzymają się razem

  -

  Motorem napędowym wszelkich działań z udziałem byłych żużlowców Stali Gorzów jest Bogusław Nowak, jeden z liderów „Stalówki” sprzed lat. Wspierają go koledzy z żużlowego toru. Jednym z nich jest na pewno Marek Towalski.

  – Trzymamy się razem, spotykamy, rozmawiamy, wspominamy – mówi Bogusław Nowak, któremu w tym roku stuknęła siedemdziesiątka. Nowak cały czas pracuje z młodzieżą, szkoli i doradza. Mimo, że porusza się na wózku inwalidzkim, to energii w działaniu mu nie brakuje.

  Byli żużlowcy Stali cały czas są aktywni. Już 24 czerwca organizują spotkanie z żużlową rodziną, czyli byłymi zawodnikami. Zaprosili do Gorzowa żużlowców z całej Polski.

  (fot.x2 Archiwum Bogusława Nowaka)

  – Tematów do rozmów nigdy nie brakuje. To są wspaniałe spotkania – mówi Marek Towalski, który był gościem Magazynu Żużel. Już niedługo dłuższa rozmowa z nim ukaże się na naszym kanale YouTube „Magazyn Żużel”.

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  25 czerwca w Gorzowie odbędzie się turniej Speedway Grand Prix. Dzień wcześniej czyli 24 czerwca spotkają się byli żużlowcy. Organizatorzy spotkania rozesłali zaproszenia po całej Polsce i liczą, że do Gorzowa zjedzie wielu znany przed laty zawodników. Mają pojawić się m. in. Wojciech Żabiałowicz, Andrzej Huszcza, Roman Jankowski, Jan Krzystyniak, Ryszard Dołomisiewicz, Marek Kępa, Józef Jarmuła i wielu innych. Mistrzów Polski z lat 70 w barwach Stali Gorzów mają zasili także młodsi wychowankowie gorzowskiego klubu m. in. Piotr Paluch i Jarosław Łukaszewski.

  Reklama

  Już pod koniec czerwca w Gorzowie „wspomnień czar”, czyli spotkanie byłych żużlowców z całej Polski. Brawa dla pomysłodawcy spotkania i brawa dla organizatora.

   

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu....

  Śląsk Świętochłowice nie jest jedynym klubem w Polsce, który nie startuje w ligowych rozgrywkach, a posiada swoich zawodników. WKM Wschowa jest klubem macierzystym Jakuba...