Strona główna Archiwum "Buczek" już dostał propozycję. Skorzysta?

“Buczek” już dostał propozycję. Skorzysta?

-

Krzysztof Buczkowski, delikatnie mówiąc, nie zaliczy tegorocznego sezonu do udanych. Zawiódł prezesa i zarząd MrGarden GKM Grudziądz oraz kibiców grudziądzkiego klubu. “Buczek” jest wychowankiem GKM i jego występy maja podwójną wartość dla dużej części kibiców.

Reklama

Sporo fanów wspiera go w trudnym okresie kariery, ale są też tacy, którzy go nie oszczędzają. dzisiaj w Grudziądzu najczęściej zadawane pytanie brzmi: co z drużyną, co z Buczkowskim?

Buczkowski
Zostanie? (fot. Magazyn Żużel)

 

Wiadomo, że odchodzi Artiom Łaguta. Niepewna jest przyszłość Przemysława Pawlickiego. O ile żużlowiec z Leszna prawdopodobnie będzie musiał szukać nowego pracodawcy, to Krzysztof Buczkowski może liczyć na jeszcze jeden kredyt zaufania. Władze grudziądzkiego klubu chcą mu pomóc, chcą dać szansę i wyciągnąć go z kryzysu.

Czytaj więcej  "Buczek" szczery do bólu: tym sezonem po tylu latach straciłem wszystko

– Odbyliśmy dwie rozmowy. Jest chęć współpracy z obu stron. Władze klubu podjęły ze mną rozmowy, bo chcą mi pomóc i chcą zaufać po raz kolejny. Ja też chce współpracować, ale wiadomo, że nie wszystko zależy ode mnie. Chciałbym sportowo się odbudować i GKM zamierza podać mi rękę – mówi Krzysztof Buczkowski.

“Buczek” w meczu z Betard Spartą Wrocław zaliczył 900. bieg w ekstralidze. Jest szansa, że Buczkowski zostanie w GKM na kolejny sezon. Rozmowy trwają.

Reklama


Musisz przeczytać

Najstarszy turniej w Polsce tylko młodzieżowy (ale odbędzie się!)

W najbliższą niedzielę, czyli 25 października w Ostrowie zostanie rozegrany 68. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa. Zawody odbędą się bez publiczności w młodzieżowej...

Anioł w naszym studiu

Leon Madsen zachorował zaraz po SoN