More
  Strona głównaAktualnościByki dzisiaj świętują

  Byki dzisiaj świętują

  -

  Żużlowcy mistrza Polski już prasują koszule i przygotowują garnitury. Na dzisiejszy wieczór zaplanowali podsumowanie sezonu. Spotkanie ze sponsorami odbędzie się w leszczyńskiej hali Trapez. Ważna wiadomość: impreza ma charakter zamknięty.

  Reklama

  Możemy spodziewać się, że impreza będzie duża i z rozmachem. Dotychczasowe podsumowania sezonu odbywały się zwykle w restauracji „Finezja” w wieży stadionu im. A. Smoczyka. No ale w tym roku okazja do świętowania jest wyjątkowa – trzeci pod rząd tytuł mistrzowski.

  [bsa_pro_ad_space id=2,19,20, 26]

  Zanim na scenie w Trapezie pojawią żużlowcy mistrza Polski, aż trzech Janusz Kołodziej, Bartosz Smektała i Dominik Kubera wystartują w towarzyskim meczu Polska – Reszta Świata w Rybniku. Po zawodach wracają do Leszna i na toast powinni zdążyć. Nie wiadomo, co z Piotrem Pawlickim. Kapitan wczoraj miał startować w finale „Złotego Kasku” w Gdańsku, ale wylądował na L-4. Czy zdąży się wykurować?

  [bsa_pro_ad_space id=2,18,19,20,21,22, 26]

   

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...