More
  Strona głównaAktualnościByły menadżer Woffindena ma nowego pracodawcę

  Były menadżer Woffindena ma nowego pracodawcę

  -

  Menadżer i mechanik Jacek Trojanowski przez lata związany z Taiem Woffindenem podjął współpracę z innym angielskim żużlowcem Danielem Bewleyem. „Rozwód” nastąpił po 14 latach współpracy. Woffinden publicznie podziękował „Trojanowi”, potwierdzając zakończenie współpracy.

  Duet Tai Woffinden – Jacek Trojanowski był przez lata jednym z najbardziej rozpoznawalnych duetów w żużlowym świecie. Obaj panowie wielokrotnie podkreślali, że współpraca układa się wzorowo. Razem osiągnęli wiele sukcesów, w tym tytuły mistrzowskie. Trochę niespodziewanie zapadła decyzja o zakończeniu współpracy.

  Czytaj więcej  Trener Stali Gorzów: „Żenada!”
  Tai Woffinden Jacek Trojanowski
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Woffinden publicznie podziękował „Trojanowi”, potwierdzając zakończenie współpracy

  – Zwycięstwo Wielkiej Brytanii podczas SON, tytuły ligowe w trzech różnych krajach, trzy zwycięstwa Mistrzostw Wielkiej Brytanii i oczywiście moje trzy mistrzostwa świata FIM na żużlu to tylko niektóre ze wspaniałych rzeczy, które wspólnie osiągnęliśmy – przekazał Tai Woffinden. – Chciałbym podziękować mu za wszystko, co zrobił przez tak długi okres czasu i życzyć mu powodzenia w dalszych działaniach. W międzyczasie reszta mojego zespołu pozostanie bez zmian – podkreślił zawodnik.

  Reklama

  Strony się rozeszły. Kto zastąpi Trojanowskiego w teamie Woffindena? Dzisiaj jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że Trojanowski będzie teraz oficjalnie wspierał swoim doświadczeniem Dana Bewleya.

   

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...