More
  Strona głównaAktualnościByły zawodnik Motoru Lublin o meczu rewanżowym ze Stalą

  Były zawodnik Motoru Lublin o meczu rewanżowym ze Stalą

  -

  Rozmowa z Jerzym Głogowski – byłym zawodnikiem Motoru Lublin

  Motor ma sporo punktów do odrobienia

  To będzie bardzo trudny mecz, który rostrzygnie się dopiero w ostatnich wyścigach. Czuję, że emocje będą do samego końca. Bardzo wiele zależy od tego, jak to wszystko rozegrają menadżerowie obu zespołów. Stanisław Chomski ma trzech doskonałych zawodników i pewnie pomysł jak z nich korzystać. Przecież Zmarzlik, Vaculik i Woźniak mogą wygrać z każdym i wszędzie. Ale pamiętajmy też, że Motor Lublin na swoim torze nie potrafi przegrywać. Tyle, że teraz jakakolwiek wygrana nie wystarczy. Trzeba odrobić dwanaście punktów.

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  Czytaj więcej  Unia Tarnów aktywna na rynku transferowym

  Dobrze, ale czy Motor to odrobi?

  Będzie nerwowo, będą emocje, ale Motor zostanie mistrzem Polski. Tak, myślę, że lublinianie odrobią dwanaście punktów straty z pierwszego spotkania. Kluczowe będą zmiany, kluczowy będzie każdy punkt, bo poziom zespołów jest wyrównany, ze wskazaniem tym razem na Motor, bo przecież jedzie na swoim torze. Myślę, że zarząd lubelskiego klubu nie śpi teraz po nocach, żeby zrobić wszystko na ten najważniejszy mecz w sezonie.

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  A może nawet w historii…

  Dokładnie tak. Możliwe, że to najważniejszy mecz w historii lubelskiego żużla, bo przecież Motor będzie miał w niedzielę realną szansę, żeby po raz pierwszy w swojej historii zostać Drużynowym Mistrzem Polski. Nie wyobrażam sobie nawet co się będzie działo na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich w niedzielny wieczór. Tam będzie szaleństwo, jakiego chyba jeszcze w historii żużla nie było. Ci kibice naprawdę kochają Motor i kochają żużel. Potrafią się bawić, potrafią docenić brawami przeciwnika. Szczerze, to nie mogę się już doczekać tego meczu rewanżowego. Żeby tylko wszyscy zawodnicy pamiętali, że to najważniejszy mecz dla tego klubu i dla tych kibiców, którzy przyjdą ich oklaskiwać i wspierać.

  Reklama

  Motor mistrzem Polski, czy Stal Gorzów?

  Motor Lublin odrobi straty z Gorzowa i zostanie mistrzem Polski.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...