Strona główna Aktualności Chyba największy pechowiec sezonu

Chyba największy pechowiec sezonu

-

Kontuzja nogi, leczenie w Barcelonie, powrót do Polski i…. Kilka tygodni później, pojawiły się informacje, że konsekwencja kontuzji jest również pojawiająca się martwica w nodze. I najgorsze – zagrożenie w postaci amputacji nogi. To efekt wypadku na crossie na zgrupowaniu w Hiszpanii podczas przygotowań do ligowego sezonu.

Grzegorz Zengota (na zdj. z lewej) – bo o nim mowa – trafił pod opiekę najlepszych specjalistów w Polsce. Lekarze stanęli na wysokości zadania. Żużlowiec uniknął najgorszego, wraca do zdrowia i przechodzi rehabilitację.

“Zengi” jest bez wątpienia największym pechowcem sezonu. Zimą zmienił klubowe barwy, przechodząc z Falubazu Zielona Góra do Speed Car Motoru Lublin, ale nie miał okazji zaprezentować się na torze.

Reklama

Były żużlowiec Fogo Unii Leszno w niedzielę (25 sierpnia) zasiądzie w studiu telewizyjnym na Nowym Olimpijskim we Wrocławiu. Będzie gościem red.Marcina Majewskiego podczas meczu Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno. Ligowy hit z udziałem wicelidera tabeli i mistrza Polski skomentują Tomasz Dryła (na zdj. z prawej) i Dawid Stachyra.

[bsa_pro_ad_space id=2,18]

Na marginesie: w quasi-rankingu komentatorów, który przeprowadziliśmy na naszym fejsbukowym koncie „Magazyn Żużel” Tomasz Dryła był najczęściej wymienianym ulubionym komentatorem naszych czytelników. Gratulacje!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Dominik Kubera: nie wyklucza zmiany barw

Dominik Kubera niebawem zakończy wiek juniora. 21-latek ze względu na nowość regulaminową w postaci zawodnika do lat 24 w składzie, będzie łakomym kąskiem na...