More
  Strona głównaAktualnościCo się dzieje w Stali Gorzów?

  Co się dzieje w Stali Gorzów?

  -

  Jedni mówią, że „trupy wypadają z szafy”, inni tłumaczą porządkami w klubie. Jedno jest pewne, to co dzieje się w Stali Gorzów nie przystoi klubowi z wielkimi żużlowymi tradycjami, który w tym roku świętuje 75-lecie istnienia. Życie pisze jednak różne scenariusze i nie zawsze są one takie, o jakich marzą kibice.

  Po głośnym zatrzymaniu prezesa Marka G. mamy kolejne strzał przy Kwiatowej – z klubu odchodzi dyrektor Tomasz Michalski, prawa ręka prezesa Marka G. Jakby tego mało, prokuratura sprawdza dokumenty klubu, w pierwszej kolejności rozliczenia dotacji samorządowych związanych z sekcją piłki ręcznej.

  Tomasz Michalski
  (fot. magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Tomasz Michalski przestaje być dyrektorem Stali Gorzów

  Zarząd Stali Gorzów, którym kieruje nowy prezes Waldemar Sadowski, podjął decyzję o rozwiązaniu umowy z Tomaszem Michalskim, dyrektorem klubu z Gorzowa. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Dzisiaj jeszcze nie wiadomo kto zostanie nowym dyrektorem, kto zastąpi Michalskiego. Decyzje podejmie prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu zarząd klubu.

  Reklama

  Władze Stali zapewniają, że funkcjonowanie klubu nie jest zagrożone. Działacze rozmawiali z zawodnikami i sztabem szkoleniowym na temat ostatnich wydarzeń – zatrzymaniu byłego prezesa. Teraz doszło rozwiązanie umowy z dyrektorem. Cel sportowy w Gorzowie pozostaje bez zmian – walka o mistrzostwo Polski!

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Wymowne statystyki Unii Leszno

  Gdy Fogo Unia Leszno zaczynała sezon od czterech zwycięstw, to kibice tego klubu przecierali oczy ze zdumienia. Później Byki długo utrzymywały miejsce na podium....