Strona główna Aktualności Czym uwodzi Marek Cieślak?

Czym uwodzi Marek Cieślak?

-

Trener Marek Cieślak nieraz udowodniał, że ma to coś, co pomaga zespołowi w osiągnięciu sportowego sukcesu, albo pozwala odbudować drużynę, wydźwignąć ją z tarapatów, a nawet “naprawić” zawodnika, który obniżył loty i potrzebuje pomocy.

Były selekcjoner reprezentacji przede wszystkim posiada duże doświadczenie, wiedzę i trenerskiego nosa. Potrafi stworzyć dobrą atmosferę i zwykle dobrze dogaduje się z zawodnikami (bywały wyjątki: Piotr Pawlicki, Maciej Janowski, Maksym Drabik). Pokłosiem zalet i pracowitości Cieślaka jest jego pokaźny bagaż sukcesów – worek medali zdobytych w lidze i z narodową drużyną na arenie międzynarodowej.

Czytaj więcej  A w Australii ruszają! Darcy Ward i spółka przygotowują zawody

– Osoba trenera Marka Cieślaka stanowi jeden z powodów, który zdecydował, że wybrałem ofertę ROW Rybnik – mówi Michael Jepsen Jensen, który zimą podpisał kontrakt na zapleczu ekstraligi i pod wodzą Cieślaka będzie reprezentował barwy rybnickiego ROW. – Bogate doświadczenie, to jedno. Drugie – jego obecność stanowi potwierdzenie, że klub chce osiągnąć wyniki, posiada stabilizację i warto dla niego pracować.

– Osoba trenera Marka Cieślaka stanowi jeden z powodów, który zdecydował, że wybrałem ofertę ROW Rybnik – mówi Michael Jepsen Jensen (fot. Magazyn Żużel)

– Ja już wcześniej pracowałem z trenerem Cieślakiem i wiem, czego można się spodziewać. Chcę odbudować swoją formę i wiem, że Cieślak mi w tym pomoże – mówi Kacper Gomólski.

Czytaj więcej  Brady Kurtz i Jaimon Lidsey dolecieli na kwarantannę

Rune Holta mówi o Cieślaku, że to odpowiednia osoba do prowadzenia zespołu, która łączy w sobie charyzmę, doświadczenie i żart. Siergiej Łogaczew nie zna aż tak dobrze Cieślaka, jak na przykład Holta, ale jest przekonany, że ROW lepszego trenera nie mógł zatrudnić – trafił w punkt.

Reklama

-Na współpracy z nowym trenerem w Rybniku na pewno dużo skorzystam i chcę nauczyć się jak najwięcej. Cieszę się, że nasz zespół jest w tym sezonie pod jego opieką – mówi Siergiej Łogaczew.

Reklama


Must Read

Mówi, że gorzej już być nie może

- Nie nazwałbym tego pechem. Wypadki w tym sporcie są na porządku dziennym i każdy uprawiający speedway musi liczyć się z niebezpieczeństwem - mówi...