Strona główna Aktualności Dariusz Śledź: chłopaki przebierają nogami

Dariusz Śledź: chłopaki przebierają nogami

-

Reklama

Dariusz Śledź trzyma w ryzach swoich podopiecznych, którzy już nie mogą doczekać się pierwszych treningów na torze. Tymczasem wicemistrzowie Polski, Betard Sparta Wrocław do niedzieli, 7 marca trenują na Malcie. A potem zaczną się sparingi.

– Zawodnicy mocno przebierają nogami, by wskoczyć na motocykle. Jeszcze trochę muszą poczekać, ponieważ realizujemy swój harmonogram treningowy. Wszystko przebiega zgodnie z planem. Jak ich trochę rozumiem, że po zimie występuje tzw. głód jazdy. Sam to przeżywałem – tłumaczy Dariusz Śledź, trener Betard Sparty Wrocław.

Dariusz Śledź twierdzi, że przy sprzyjającej aurze, będzie szansa wyjechać na tor Nowego Olimpijskiego już po 7 marca. Czyli w następnym tygodniu możemy zacząć wypatrywać żółto-czerwonych na torze. Na razie Sparta Wrocław do 7 marca przebywa na Malcie. Tam pod okiem trenerów Mariusza Cieślińskiego i Dariusza Śledzia przygotowują się kondycyjnie do nadchodzącego sezonu.

Wrocławianie pierwszy sparing na własnym torze zaplanowali 20 marca. Formę wicemistrza kraju tego dnia ma sprawdzić Truly.work Stal Gorzów. Następnego dnia odbędzie się rewanż w grodzie nad Wartą. Kolejnym rywalem Sparty Wrocław w ramach przygotowań do sezonu ma być beniaminek PGG ROW Rybnik. 27 marca zaplanowano sparing na Nowym Olimpijskim i dwa dni później rewanż w Rybniku.

PS Na zgrupowaniu na Malcie była okazja m. in. poskakać do wody. W akcji Maciej Janowski

Wideo: Instagram Macieja Janowskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Tomasz Gollob: do Bydgoszczy wracają duże imprezy

Tomasz Gollob pojawił się na konferencji prasowej zorganizowanej z okazji mistrzostw Europy SEC. Odbędą się one 8 lipca w grodzie nad Brdą. Gollob to...