More
  Strona głównaAktualnościDeszczowa Praga poszatkowała terminarz w Polsce

  Deszczowa Praga poszatkowała terminarz w Polsce

  -

  Druga runda Speedway Grand Prix została przerwana z powodu padającego deszczu. Zawody zostaną powtórzone dzisiaj o g. 13.00. Tym samym, nastąpiły korekty w kalendarzu niedzielnych zawodów żużlowych.

  Zaplanowany na dzisiaj arcyciekawy pojedynek pomiędzy Arged Malesa Ostrovią Ostrów Wlkp. i ROW Rybnik został odwołany. Jeszcze nie został ustalony nowy termin zawodów. W Pradze został Oliver Berntzon z Ostrovii, więc rzecz jasna, że hit eWinner 1.ligi musiał zostać przełożony na inny termin.

  Były obawy również o Memoriał Edwarda Jancarza, bo na liście startowej tego prestiżowego turnieju znajdują się m. in. Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik, Jason Doyle i Anders Thomsen. Organizator memoriału po decyzji o przełożeniu SGP Czech na niedzielę, działał ekspresowo. Zawody w Gorzowie odbędą się zgodnie z planem, czyli dzisiaj wieczorem – g. 20.00. Gorzowianie znaleźli zawodników, którzy wystartują w miejsce uczestników SGP. I tak, zobaczymy dzisiaj w Gorzowie nowych na liście startowej: Adriana Miedzińskiego, Grzegorza Walaska, Tomasza Gapińskiego, Adriana Gałę.

  Dzisiaj w Gorzowie nie tylko emocje żużlowe, ale już o 19.20 na stadionie odbędzie się koncert Michała Wiśniewskiego. Muzyczny wstęp z udziałem charyzmatycznego wokalisty będzie świetnym otwarcie żużlowych zmagań. Taką mamy nadzieję i wierzymy, że memoriał poświęcony znakomitego przed laty żużlowca, będzie pięknym i emocjonującym widowiskiem rozrywkowo – żużlowym. Są jeszcze dostępne bilety. Zapraszamy na stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie.

  Reklama

  W Pradze pierwszy wyścig powtórzonej drugiej rundy SGP wyznaczono na g. 13.00. Oprócz SGP i memoriału Edwarda Jancarza, dzisiaj jeszcze Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno (g. 14.00), Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Aforti Start Gniezno (16.30), Optibet Lokomotiv Daugavpils – 7R Stolaro Stal Rzeszów (17.00), Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole (17.00).

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu....

  Śląsk Świętochłowice nie jest jedynym klubem w Polsce, który nie startuje w ligowych rozgrywkach, a posiada swoich zawodników. WKM Wschowa jest klubem macierzystym Jakuba...