Strona główna Aktualności Deszczowa Praga poszatkowała terminarz w Polsce

Deszczowa Praga poszatkowała terminarz w Polsce

-

Druga runda Speedway Grand Prix została przerwana z powodu padającego deszczu. Zawody zostaną powtórzone dzisiaj o g. 13.00. Tym samym, nastąpiły korekty w kalendarzu niedzielnych zawodów żużlowych.

Zaplanowany na dzisiaj arcyciekawy pojedynek pomiędzy Arged Malesa Ostrovią Ostrów Wlkp. i ROW Rybnik został odwołany. Jeszcze nie został ustalony nowy termin zawodów. W Pradze został Oliver Berntzon z Ostrovii, więc rzecz jasna, że hit eWinner 1.ligi musiał zostać przełożony na inny termin.

Były obawy również o Memoriał Edwarda Jancarza, bo na liście startowej tego prestiżowego turnieju znajdują się m. in. Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik, Jason Doyle i Anders Thomsen. Organizator memoriału po decyzji o przełożeniu SGP Czech na niedzielę, działał ekspresowo. Zawody w Gorzowie odbędą się zgodnie z planem, czyli dzisiaj wieczorem – g. 20.00. Gorzowianie znaleźli zawodników, którzy wystartują w miejsce uczestników SGP. I tak, zobaczymy dzisiaj w Gorzowie nowych na liście startowej: Adriana Miedzińskiego, Grzegorza Walaska, Tomasza Gapińskiego, Adriana Gałę.

Czytaj więcej  Wiadomo którzy żużlowcy wejdą do klatki na gali MMA VIP

Dzisiaj w Gorzowie nie tylko emocje żużlowe, ale już o 19.20 na stadionie odbędzie się koncert Michała Wiśniewskiego. Muzyczny wstęp z udziałem charyzmatycznego wokalisty będzie świetnym otwarcie żużlowych zmagań. Taką mamy nadzieję i wierzymy, że memoriał poświęcony znakomitego przed laty żużlowca, będzie pięknym i emocjonującym widowiskiem rozrywkowo – żużlowym. Są jeszcze dostępne bilety. Zapraszamy na stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie.

Reklama

W Pradze pierwszy wyścig powtórzonej drugiej rundy SGP wyznaczono na g. 13.00. Oprócz SGP i memoriału Edwarda Jancarza, dzisiaj jeszcze Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno (g. 14.00), Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Aforti Start Gniezno (16.30), Optibet Lokomotiv Daugavpils – 7R Stolaro Stal Rzeszów (17.00), Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole (17.00).

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Osłabiony GKM przyjeżdża do Leszna

W Lesznie bardziej żyją karami, jakie spadły na trenera Piotra Barona i toromistrza Jana Chorosia (pokłosie przygotowania toru na Fogo Unia - Betard Sparta),...