More
  Strona głównaAktualnościDobre wieści po makabrycznym wypadku juniorów

  Dobre wieści po makabrycznym wypadku juniorów

  -

  Mateusz Bartkowiak z Moje Bermudy Stali Gorzów dochodzi do siebie po wypadku, do którego doszło podczas turnieju Ligi Juniorów w Grudziądzu. Kolizja gorzowianina z Kacprem Pludrą z Fogo Unii Leszno wyglądała makabrycznie – motocykl poleciał w trybuny.

  Reklama

  Bartkowiak ma pęknięte dwa kręgi, doznał wstrząśnienia mózgu i zbite płuco. Więcej szczęścia miał Pludra.

  Młody leszczynianin doznał ogólnych potłuczeń i wrócił do domu. Bartkowiak jest pod opieka lekarzy. Wstępnie wiadomo, że jego leczenie potrwa kilka miesięcy. W tej sytuacji nie zobaczymy go na torze w tym roku.

  Mateusz Bartkowiak
  -Dochodzę do siebie – napisał Mateusz Bartkowiak (fot. Magazyn Żużel)

  – Na ten moment dochodzę do siebie w szpitalu w Grudziądzu. Jeśli stan mojego zdrowia się poprawi to w poniedziałek zostanę przewieziony na oddział neurochirurgii w Bydgoszczy w celu dalszych badań. Dziękuje wszystkim za słowa wsparcia – napisał kilka dni temu Mateusz Bartkowiak na swoim profilu facebookowym.

  Mateusz Bartkowiak powoli wraca do zdrowia. Zawodnik może chodzić i nie ma problemów neurologicznych. Teraz czekają go specjalistyczne konsultacje lekarskie w Bydgoszczy.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu....

  Śląsk Świętochłowice nie jest jedynym klubem w Polsce, który nie startuje w ligowych rozgrywkach, a posiada swoich zawodników. WKM Wschowa jest klubem macierzystym Jakuba...