Strona główna Aktualności "Domin" nie próżnuje

“Domin” nie próżnuje

-

Reklama

Sezon startów zakończony, ale Dominik Kubera nie próżnuje. Wychowanek leszczyńskich Byków zdążył naładować akumulatory na wakacjach w Hiszpanii, podpisać nowy, dwuletni kontrakt w lidze szwedzkiej i zorganizować uroczyste podsumowanie startów w tym roku.

Wicemistrz świata juniorów na zasłużony odpoczynek wybrał się na Wyspy Kanaryjskie. o pogodę nie musiał się martwić, więc akumulatory naładował do pełna. Był czas na odpoczynek i był czas na interesy. Kubera przedłużył umowę z Vetlandą Speedway i przez następne dwa sezony będzie ją reprezentował w rozgrywkach ligi szwedzkiej. Z kolei, w weekend junior drużynowego mistrza Polski zaprosił na spotkanie wszystkich swoich sponsorów, kolegów z teamu i ludzi pomagających mu w realizacji sportowych celów. Każdemu z osobna podziękował. Były wspólne zdjęcia, rozmowy o tym co osiągnął i co czeka go w 2020 roku na krajowej i międzynarodowej arenie żużlowej.

Kubera oprócz tytułu DMP stanął na podium indywidualnych mistrzostw świata juniorów i indywidualnych mistrzostw Polski juniorów.
W tym roku oprócz sportowych sukcesów zapisał na swoim koncie zdanie egzaminu dojrzałości w Zespole Szkół Technicznych w Lesznie.

fot.Archiwum Dominika Kubery

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Trener i kapitan Betard Sparty powiedzieli, że… (AUDIO)

Posłuchajcie co po meczu Betard Sparta Wrocław - MrGarden GKM Grudziądz powiedzieli trener wrocławian Dariusz Śledź i kapitan drużyny "Magic" Janowski.Wrocławska Sparta pokonała MrGarden...