Strona główna Aktualności Dominik Kubera: nie wyklucza zmiany barw

Dominik Kubera: nie wyklucza zmiany barw

-

Dominik Kubera niebawem zakończy wiek juniora. 21-latek ze względu na nowość regulaminową w postaci zawodnika do lat 24 w składzie, będzie łakomym kąskiem na rynku transferowym. Sam zawodnik nie wyklucza zmiany barw klubowych.

– Wiadomo, że chciałoby się zawsze jeździć w moim ulubionym klubie, czyli Unii Leszno. Życie jest jednak okrutne i pisze różne scenariusze. Jeszcze nie podjąłem decyzji, gdzie będę dalej jeździł – powiedział Dominik Kubera dla Eleven Sports w trakcie meczu Unii z Falubazem.

Dominik Kubera
Dominik Kubera nie wyklucza zmiany barw klubowych (fot. Magazyn Żużel)

Dominik Kubera jest obecnie najlepszym juniorem PGE Ekstraligi. Wychowanek Unii Leszno wykręcił średnią na poziomie 1,894, co daje mu 17. Miejsce na liście rankingowej.

Czytaj więcej  Dominik Kubera marzy jeszcze o wisience na torcie

Jeśli Unia Leszno zatrzyma swój dotychczasowy skład, to w przyszłym sezonie będzie miała kłopot bogactwa w postaci sześciu seniorów. Wówczas być może Byki zdecydują się na podobny krok, który wykonali z wypożyczeniem Jarosława Hampela do Motoru Lublin przed sezonem 2020.

Reklama

Poza tym Unia już w trakcie sezonie oddała także Brady’ego Kurtza do Orła Łódź i tym sposobem w kadrze zostało pięciu seniorów.

Reklama


Musisz przeczytać

Leon Madsen zachorował zaraz po SoN

Duński stranieri częstochowskiego Włókniarza i lider reprezentacji kraju Leon Madsen jest zakażony koronawirusem. Żużlowiec przeszedł badania i o dodatnim wyniku testu poinformował w swoich...

Start Gniezno: zawirowania w klubie