More
  Strona głównaAktualnościDominik Kubera w Grand Prix

  Dominik Kubera w Grand Prix

  -

  Dominik Kubera zadebiutuje w cyklu Grand Prix. Już 6 i 7 sierpnia, zawodnik Motoru Lublin pojedzie z „dziką kartą” w dwóch turniejach w Lublinie.

  – Czy jestem zaskoczony? Ciężko powiedzieć, bo coś jednak słyszałem wcześniej, że takie rozwiązanie jest brane pod uwagę. Myślę, że będzie to dla mnie fajny sprawdzian i mam nadzieję, że udane zawody na swoim torze – mówi nam Kubera.

  Czytaj więcej  Walec nie ma litości

  Wychowanek leszczyńskiej Unii, który przed tym sezonem zasilił Motor był jednym z trzech kandydatów do „dzikiej karty”. Obok Wiktora Lamparta i Jarosława Hampela. Ostatecznie wybór padł na Kuberę:

  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Dominik Kubera

  -Czuję się wyróżniony, że ta „dzika karta” trafiła właśnie do mnie. Nigdy wcześniej nie miałem okazji startować w turnieju Grand Prix i to będzie mój debiut. Tor w Lublinie sprzyja walce. Kiedy w jednym zawodach rywalizuje tylu wspaniałych zawodników, to myślę, że tego prawdziwego ścigania nie zabraknie. Dlatego zapraszam do Lublina kibiców, bo jestem przekonany, że będzie na czym oko zawiesić. Chcę nie sprawić zawodu tym, którzy na mnie postawili. Nie mam żadnych planów, tylko konkretny cel. Po prostu jak najlepiej zaprezentować się w obu tych turniejach w Lublinie – mówi zawodnik Motoru.

  Reklama

  Pierwszy turniej został zaplanowany na piątek (6 sierpnia), drugi w sobotę (7 sierpnia) na torze przy Al. Zygmuntowskich. Sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie internetowo za pośrednictwem operatora EventimPolska.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jarosław Hampel: „To była złość”

  - Musieliśmy mocno szarpać przez cały mecz – mówi Jarosław Hampel, wracając wspomnieniami do niedzielnego finału play off DMP. Motor Lublin pierwszy raz w...