Strona główna Aktualności Dzikie karty rozdane

Dzikie karty rozdane

-

Wiadomo, którzy zawodnicy wystartują w przyszłorocznym cyklu Speedway Grand Prix z tzw. stałymi dzikimi kartami. Organizator wybrał zawodników i ogłosił ich nazwiska. Są nimi: Anders Thomsen, Max Fricke, Martin Vaculik, Emil Sajfutdinow i Artiom Łaguta.

Reklama

Cieszyć może się przede wszystkim Thomsen. Świeżo upieczony indywidualny mistrz Danii spisuje się rewelacyjnie. Przed nim jeszcze kilka ważnych startów m. in. walka o medal drużynowych mistrzostw Polski.

SGP
(fot. Grafika Speedway Grand Prix)

Czytaj więcej  Bartosz Zmarzlik number one! Po raz drugi!

Fricke świetnie zakończył tegoroczne starty w elicie, pokazując na toruńskiej Motoarenie, że posiada potencjał i drzemią w nim jeszcze spore rezerwy. Pozostałych posiadaczy dzikich kart chyba przedstawiać nie musimy. Trudno sobie wyobrazić SGP bez Sajfutdinowa, Vaculika i Łaguty.

Stawka SGP 2021 prezentuje się bardzo ciekawie. Ale to dopiero za kilka miesięcy. My wciąż jeszcze cieszymy się sobotnim sukcesem Barosza Zmarzlika. Wczoraj przed ligowym meczem w Gorzowie witano go jak króla. Zasłużył!

 

Reklama


Musisz przeczytać

Najstarszy turniej w Polsce tylko młodzieżowy (ale odbędzie się!)

W najbliższą niedzielę, czyli 25 października w Ostrowie zostanie rozegrany 68. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa. Zawody odbędą się bez publiczności w młodzieżowej...

Anioł w naszym studiu

Leon Madsen zachorował zaraz po SoN