Strona główna I liga Aforti Start Gniezno Dzisiaj ma być operowany

Dzisiaj ma być operowany

-

Nie ma szczęścia w tym sezonie Peter Kildemand. Stranieri Aforti Startu Gniezno doznał kontuzji i dzisiaj ma być operowany. Jedno jest pewne, Kildemanda nie zobaczymy w meczu czerwono-czarnych z Cellfast Wilkami Krosno.

Kildemand startował w półfinale pucharu ligi w Danii. Podczas zawodów miał wypadek i trafił do szpitala.

– Nasz obcokrajowiec doznał urazu w Pucharze Ligi w Danii. Według wstępnych diagnoz najprawdopodobniej jeszcze w piątek będzie operowany – informuje Aforti Start Gniezno.

Czytaj więcej  Trenują wszędzie, tylko nie u siebie

Żużlowiec już wcześniej miał kłopoty ze zdrowie. W wyniku kontuzji opuścił dwa mecze Aforti Startu. Teraz przytrafiła mu się kolejna kontuzja. Nie wiadomo, jak długo potrwa absencja zawodnika. Czy menadżer Startu Rafael Wojciechowski i władze klubu zdecydują się sięgnąć po posiłki i sprowadzą nowego zawodnika, który mógłby zastąpić popularnego “Pająka”?

Reklama

Kildemand w 4. meczach polskiej ligi uzyskał średnia biegową 1,8 pkt. Gnieźnianie zajmują 4 miejsce w tabeli eWinner 1.ligi. Z takim samym dorobkiem punktowym depczą im po piętach ekipy z Gdańska, Łodzi i Bydgoszczy.

fot. Aforti Start Gniezno/Aleksandra Gandurska

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Chris Holder. Żużlowe życie dzielone kontuzją

Jego żużlowe życie dzieli się na dwie części. Przed wypadkiem na angielskim torze, który miał miejsce w 2013 roku, został mistrzem świata. Po koszmarnej...