Strona głównaI i II ligaEda Krcmar dla nich za drogi

Eda Krcmar dla nich za drogi

-

Rozmowa z Piotrem Paluchem – trenerem SpecHouse PSŻ Poznań

Faza play off mocno się oddala Poznaniowi.

Niestety tak to wygląda. Jechaliśmy na mecz do Landshut, z myślą, że uda nam się przywieźć dobry wynik i później wygrać u siebie z bonusem. To spotkanie drużyn walczących o ten awans. Teraz dostać się do play off to będzie już dosyć trudne wyzwanie.

(fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda)

Trzeba byłoby wygrać u siebie z Landshut, tydzień później z Wittstockiem i jeszcze w Rzeszowie. A do tego liczyć na potknięcia innych zespołów, a to mało prawdopodobne.

W finale II ligi pojadą Opole i Rawicz?

Tak to wygląda. Możliwe nawet, że Kolejarz Rawicz wzmocniony zawodnikami z Leszna, może drużynie z Opola plany pokrzyżować. Jak tam pojadą zawodnicy z Ekstraligi, a do tego jest przecież obiecująca młodzież, to Rawicz absolutnie nie będzie stał na straconej pozycji. Aczkolwiek ja wcale nie skreślałbym jeszcze Lokomotivu Daugavpils, bo może się okazać w końcówce sezonu, że to oni w tym finale pojadą. Łotysze na pewno się rozkręcają i nie pokazali jeszcze wszystkiego. Mają bardzo dobrych młodych zawodników. Mają też Hansa Andersena, który nie punktuje już tak kiedyś, ale Tomas Jonasson potrafi z formą wystrzelić.

Szkoda, że Eda Krcmar nie jedzie. Przydałby się pewnie w Poznaniu, w tej walce o play off.

Reklama

Na pewno by się przydał, ale wiemy jaka jest sytuacja. Do końca sezonu zostało nam już niewiele meczów, a Czech to też nie jest jakiś tani zawodnik. Wiadomo, że to jest II liga, wiadomo jaki jest budżet klubu i wiadomo na co można sobie pozwolić. Budżet nie jest z gumy i przede wszystkim prezes klubu musi patrzeć na to, aby dokończyć sezon bez długów. Pandemia chyba powoli mija i teraz trzeba myśleć, jak dobrze rozpocząć nowy rozdział dla poznańskiego klubu. Myślę, że w przyszłym sezonie powinno być już zdecydowanie lepiej.

Reklama
- Advertisment -

Must Read

Po bolesnym laniu pomoże „Diabłom”?

Niemiecki pierwszoligowiec z Landshut przegrał w Gnieźnie różnicą aż 14 punktów. Dotkliwa porażka zabolała. Jak się okazało, był to ostatni dzwonek na ratowanie sytuacji....