Strona główna Aktualności Emil Sajfutdinow przypomniał o sobie światu

Emil Sajfutdinow przypomniał o sobie światu

-

Po kilku tygodniach perturbacji związanych z przygotowanie silników, rozstaniem z tunerem Ashleyem Hollowayem i kilku innym drobiazgami, Emil Sajfutdinow dał sygnał że kłopoty to już przeszłość.

Rosjanin wczoraj w Pradze okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem podczas zasadniczej części turnieju SGP w Pradze. Wygrał również półfinałowy bieg. Dopiero w finale musiał uznać wyższość Macieja Janowskiego.

– Było bardzo dobrze – ocenił swój występ Emil Sajfutdinow. – Czułem się dobrze od samego początku zawodów i cieszyłem się jazdą na torze, gdyż miałem naprawdę dobrą prędkość. Chciałbym podziękować mojemu zespołowi, który bardzo ciężko pracował.

Czytaj więcej  Ile tytułów DMP ma Unia Fogo Leszno? 17 czy 18?

Sajfutdinow przyznał, że przypomniał mu się turniej w Pradze, gdy debiutował w Speedway Grand Prix. Wtedy okazał się największą rewelacją. Wygrał zawody na Markecie pokonując w finale m. in. Jasona Crumpa i Fredrika Lindgrena.

(fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Po kilku tygodniach perturbacji Emil Sajfutdinow dał sygnał, że kłopoty to już przeszłość

– To było dawno, ale pozostały miłe wspomnienia. Dopiero wchodziłem w poważny żużel i międzynarodowe ściganie – uśmiecha się Sajfutdinow.

Żużlowiec pochodzący z Saławatu koncentruje się teraz na dzisiejszych zawodach. O g. 19.00 na praskiej Markecie wystartuje 2.runda Speedway Grand Prix.

Reklama

– To kolejny cel, więc po prostu się na nim skoncentrujemy. To zawsze inny dzień i inny tor. Postaram się odpocząć, dobrze się wyspać, a potem zobaczymy – mówił wczoraj po zejściu z podium Emil Sajfutdinow.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Osłabiony GKM przyjeżdża do Leszna

W Lesznie bardziej żyją karami, jakie spadły na trenera Piotra Barona i toromistrza Jana Chorosia (pokłosie przygotowania toru na Fogo Unia - Betard Sparta),...