More
  Strona głównaAktualnościFogo Unia Leszno: Koniec epoki. Prezes Józef Dworakowski odchodzi!

  Fogo Unia Leszno: Koniec epoki. Prezes Józef Dworakowski odchodzi!

  -

  Już od pewnego czasu mówiło się w kuluarach, że prezes Józef Dworakowski nosi się z zamiarem zakończenia żużlowej działalności.

  Podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego członków Stowarzyszenia Klub Sportowy Unia Leszno prezes Dworakowski podziękował i nie brał udziału w części wyborczej zebrania.

  Zarząd klubu przedstawił sprawozdanie i podsumowanie mijającej kadencji. Władze klubu otrzymały absolutorium. Ustępujący prezes poinformował na walnym, że nie będzie starał się o reelekcję. Dworakowski był prezesem stowarzyszenia sportowego Unia przez 18 lat.

  Czytaj więcej  Ra-si-ja,Ra-si-ja! Emil gieroj!

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  Na walnym wybrano nowy skład zarządu. Znaleźli się w nim: Rafał Dobrowolski, Ireneusz Igielski i Julian Nowak. Dwaj pierwsi na co dzień są pracownikami Sportowej Spółki Akcyjnej Unia Leszno.

  Reklama

  Dworakowski pozostaje akcjonariuszem Sportowej Spółki Akcyjnej Unia Leszno, która wiele lat temu przejęła drużynę występującą obecnie w najwyższej klasie rozgrywkowej pod nazwą Fogo Unia Leszno. Oprócz Dworakowskiego akcjonariuszami spółki są Waldemar Ciesiółka, Maciej Duda i Piotr Rusiecki, który pełni funkcję prezesa SSA.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Mateusz Cierniak postawił kropkę nad i. Gratulacje!

  Jak powiedział, tak zrobił i dzisiaj Mateusz Cierniak jest mistrzem świata juniorów. Wychowanek tarnowskiej Unii, aktualnie reprezentant Polski i Motoru Lublin, wczoraj na toruńskiej...