More
  Strona głównaAktualnościGdzie kupić bilety na Grand Prix IMS?

  Gdzie kupić bilety na Grand Prix IMS?

  -

  Odpowiedź na to pytanie nie jest sympatyczna, bo brzmi: już nigdzie nie można ich kupić! 55 tysięcy kibiców żużla obejrzy zawody Grand Prix IMS na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. 16 maja na trybunach zasiądzie komplet kibiców, ale w dniu zawodów kasy biletowe będą nieczynne. Dlaczego? Bo wszystkie bilety rozeszły się w przedsprzedaży. Do sprzedaży trafi jeszcze tylko program zawodów.

  W turnieju na Narodowym wystąpi trzech Polaków: Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Patryk Dudek oraz zawodnik z tzw. dziką kartą. Do kogo ona trafi, jeszcze nie wiadomo. Decyzję podejmie Polski Związek Motorowy i wiosną ogłosi jego nazwisko. Żużel na Narodowym zagości po raz szósty. Turnieje Speedway Grand Prix w Warszawie obejrzało dotąd ponad 250 tysięcy kibiców.

  Reklama

  – Jeśli chodzi o tempo sprzedaży wejściówek, to tylko raz, przed edycją w 2015 roku było ono większe. Mamy nieco ponad sto dni do zawodów i wkraczamy w decydujący etap przygotowań – mówi Przemysław Szymkowiak, media manager PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. – Wkrótce poinformujemy o wielu działaniach Polskiego Związku Motorowego, które będą miały na celu zjednoczenie kibiców przybywających na PGE Narodowy pod jednym hasłem: „Wszyscy na biało–czerwono”. Chcielibyśmy, aby to była wyjątkowa edycja Grand Prix z Indywidualnym Mistrzem Świata, Bartoszem Zmarzlikiem na czele. To on na PGE Narodowym rozpocznie walkę o obronę złotego medalu. Liczymy także na wsparcie kibiców dla Patryka Dudka i Macieja Janowskiego. Do Warszawy przyjedzie mnóstwo kibiców z całej Polski, a najliczniejszą grupę, niemal tradycyjnie, stanowić będą fani żużla z Wielkopolski i Mazowsza.

  A tak prezentują się wyniki sprzedaży biletów pod kątem geograficznym na „PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland” (poniżej). Widać z nich, w których rejonach Polski żużel jest najpopularniejszy.

  TOP-5 województw przodujących w kupnie biletów ma Grand Prix IMS w Warszawie:

  Wielkopolskie 17,59 proc.
  Mazowieckie 14,73 proc.
  Kujawsko-Pomorskie 11,06 proc.
  Lubuskie 10,05 proc.
  Śląskie 7,31 proc.

  Fot.SGPNarodowy

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Mateusz Cierniak postawił kropkę nad i. Gratulacje!

  Jak powiedział, tak zrobił i dzisiaj Mateusz Cierniak jest mistrzem świata juniorów. Wychowanek tarnowskiej Unii, aktualnie reprezentant Polski i Motoru Lublin, wczoraj na toruńskiej...