More
  Strona głównaAktualnościGKM, czyli wciąż pod górkę

  GKM, czyli wciąż pod górkę

  -

  Nie ma łatwo w tym sezonie ZOOleszcz GKM Grudziądz. Drużyna trenera Janusza Ślączki najpierw straciła Wadima Tarasienkę, następnie z powodu kontuzji Nickiego Pedersena. Wczoraj w Lesznie wypadek zaliczył Norbert Krakowiak i trafił do szpitala.

  Norbert Krakowiak był najlepszym zawodnikiem „Gołębi” w wygranym meczu PGE Ekstraligi z Częstochową, zdobywając 17 punktów. Wczoraj Krakowiak pojawił się w Lesznie, wziął udział w meczu Ekstraligi U24 i występu na „Smoku” nie będzie miło wspominał. W 4.biegu wygrał, ale za metą zahaczył o bandę i zaliczył wypadek. Niepokonanego w tych rozgrywkach zawodnika z Grudziądza nie zobaczyliśmy więcej na torze. Krakowiak opuścił tor w karetce i wycofał się z zawodów. Grudziądzki klub poinformował, że zawodnikowi nie stało się nic groźnego – skończyło się na ogólnych potłuczeniach.

  Norbert Krakowiak
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Wczoraj w Lesznie wypadek zaliczył Norbert Krakowiak i trafił do szpitala

  Ale w połowie zawodów Krakowiak poprosił o pomoc lekarza. Zawodnik miał zawroty głowy i mdłości. Pod bramę parku maszyn podjechała karetka pogotowia. lekarze zabrali żużlowca do szpitala. Jak w tej sytuacji nie mówić o pechu GKM? Mamy nadzieję, że nic groźnego się nie stało. Lekarze zabierając Krakowiaka na oddział mówili, że zawroty i mdłości, to typowe objawy wstrząśnienia mózgu. Zawodnik w szpitalu został poddany szczegółowym badaniom.

  Reklama

  Pojedynek Ekstraligi U24 w Lesznie zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy 56:34. Biało-niebiescy odrobili straty punktowe z pierwszego meczu w Grudziądzu, ale jeszcze dodatkowo wzbogacili się o punkt bonusowy.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Rozpędzony Motor Lublin jedzie po mistrzostwo Polski

  Kolejny przystanek - Leszno - lublinianie zaliczyli z przytupem. Motor Lublin jako jedyna zespół w PGE Ekstralidze pozostaje niepokonany. Wczoraj na "Smoku" zwyciężył 47:43.Tropikalny...