More
  Strona głównaAktualnościGKM przygotowuje decydujący cios

  GKM przygotowuje decydujący cios

  -

  Ekipa trenera Janusza Ślączki z Grudziądza przegrała w Lublinie 33:56, ale to było do przewidzenia. Jak się okazuje, porażka była wkalkulowana w plan GKM, który ma zakończyć się powodzeniem, czyli zwycięstwem w ostatniej kolejce z Eltrox Włókniarzem Częstochowa i utrzymaniem się w ekstralidze.

  Reklama

  Okazuje się, że grudziądzanie kilka najlepszych silników odłożyli na starcie z Częstochową. W Lublinie jeździli na silnikach, które próbowali dopasować do nawierzchni toru i to im średnio wyszło.

  – Tor w Lublinie był zupełnie inny, mocno odmoczony i czasy były pod rekord toru. Na pewno żałuję drugiego wyścigu. Chciałem zamknąć płot, ale Dominik przyciął i ten łuk mnie wybił z rytmu. Mimo że miałem podobną prędkość, to nie szło wyprzedzić po tym równaniu. Jedynie tego biegu żałuję – mówi Krzysztof Kasprzak, zdobywca na lubelskim torze 6 punktów i 2 bonusów i dodaje z nadzieją:

  -Ale na ten najważniejszy mecz mamy już silniki zostawione. Nicki to mistrz świata i da sobie radę. Wprawdzie jest po ciężkim wypadku, ale na pewno niedługo wróci do formy – mówi z nadzieją Krzysztof Kasprzak, zdobywca na lubelskim torze 6 punktów i 2 bonusów.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...