More
  Strona głównaAktualnościO godz. 22.45 Gleb Czugunow debiutuje na hip-hopowej scenie. Trzymamy kciuki!

  O godz. 22.45 Gleb Czugunow debiutuje na hip-hopowej scenie. Trzymamy kciuki!

  -

  Dzisiaj startuje Rap Stacja Festiwal. To największy festiwal muzyki hip-hopowej w Polsce. Na dwóch scenach nad jeziorem sławskim wystąpi cała krajowa czołówka raperów. Ale jest też cos dla kibiców żużla. Dzisiaj wieczorem na scenie w Sławie wystąpi Shella, czyli Gleb Czugunow.

  Udział w festiwalu potwierdzili m. in. Quebonafide, Kękę, Żabson, O.S.T.R., Kaliber44. Shella debiutuje na festiwalu, którego pierwsza edycja odbyła się w 2016 roku w Wolsztynie. Tam również zorganizowano następne edycje imprezy. W 2020 festiwal odwołano z powodu pandemii. Impreza wraca w tym tygodniu i zapowiada się nie tylko znakomita obsada artystów, ale również duża frekwencja publiczności. Fani hip-hopu i rapu zjeżdżają z całej Polski. Organizatorzy przygotowali dużo atrakcji. Uczestnicy poprzednich edycji festiwalu twierdzą, że „muzyka to sztos, ale liczy się również odpowiedni klimat i otoczenie”, o które zadbali gospodarze festiwalu.

  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Gleb Czugunow, zdolny żużlowiec i zdolny muzyk

  Pierwszy raz na tak duże imprezie z udziałem raperów wystąpi Gleb Czugunow. Rosjanin z polskim paszportem muzyką zajmuje się od dawna. Tworzy teksty i spełnia się. Czugunow na co dzień jest żużlowcem, reprezentuje barwy wrocławskiej Betard Sparty. Dzisiaj późnym wieczorem (wg zapowiedzi o godz. 22.45) publiczność w Sławie zobaczy go w innym wcieleniu, z mikrofonem, wokalnie, artystycznie.

  Reklama

  Rap Stacja zaczyna się dzisiaj i potrwa do soboty. Miłośników rapu i hip-hopu zapraszamy do Sławy.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Wymowne statystyki Unii Leszno

  Gdy Fogo Unia Leszno zaczynała sezon od czterech zwycięstw, to kibice tego klubu przecierali oczy ze zdumienia. Później Byki długo utrzymywały miejsce na podium....