More
  Strona głównaAktualnościGnają teraz przez Europę

  Gnają teraz przez Europę

  -

  Autor zdjęcia:Magazyn Żużel

  Janusz Kołodziej i dwóch mechaników pędzą przez Europę. Zaraz po zawodach w Toruniu (IMME) wyruszyli w drogę do Gorican.

  – Mamy do przejechania prawie tysiąc kilometrów – wzdycha Janusz Kołodziej. Wiadomo, czego się nie robi dla speedwaya? Ekipa JKR333 zaplanowała przejechać, jak najwięcej kilometrów nocą – mniejszy ruch na drodze i mniejszy upał. Mało tego, po zawodach w Gorican, Kołodzieja czeka kolejny ważny start – finał „Złotego Kasku” w Zielonej Górze. Turniej odbędzie się w poniedziałek wieczorem.

  Czytaj więcej  A to niespodzianka! Max Fricke pogodził faworytów

  Kołodziej wczoraj na toruńskiej Motoarenie osiągnął bardzo dobry wynik – 2 miejsce. Co go czeka dzisiaj?

  – Plan na dzisiaj, to awansować dalej. Nie wiem, co mnie czeka, bo tor w Gorican do moich ulubionych nie należy. Sam jestem ciekaw, jak to będzie. Tym bardziej, jakoś w tym sezonie sobie radzę – mówi Kołodziej.

  Reklama

  Oprócz zawodów w chorwackim Gorican odbędą się jeszcze trzy turnieje eliminacyjne Speedway Grand Prix – w Glasgow (startuje m. in. Tobiasz Musielak), we włoskim Terenzano (Patryk Dudek, Piotr Pawlicki), w węgierskim Nagyhalasz (Paweł Przedpełski).

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...