Strona główna Aktualności Gnają teraz przez Europę

Gnają teraz przez Europę

-

Autor zdjęcia:Magazyn Żużel

Janusz Kołodziej i dwóch mechaników pędzą przez Europę. Zaraz po zawodach w Toruniu (IMME) wyruszyli w drogę do Gorican.

– Mamy do przejechania prawie tysiąc kilometrów – wzdycha Janusz Kołodziej. Wiadomo, czego się nie robi dla speedwaya? Ekipa JKR333 zaplanowała przejechać, jak najwięcej kilometrów nocą – mniejszy ruch na drodze i mniejszy upał. Mało tego, po zawodach w Gorican, Kołodzieja czeka kolejny ważny start – finał “Złotego Kasku” w Zielonej Górze. Turniej odbędzie się w poniedziałek wieczorem.

Czytaj więcej  Sparta mocnym faworytem rozgrywek [GALERIA]

Kołodziej wczoraj na toruńskiej Motoarenie osiągnął bardzo dobry wynik – 2 miejsce. Co go czeka dzisiaj?

– Plan na dzisiaj, to awansować dalej. Nie wiem, co mnie czeka, bo tor w Gorican do moich ulubionych nie należy. Sam jestem ciekaw, jak to będzie. Tym bardziej, jakoś w tym sezonie sobie radzę – mówi Kołodziej.

Reklama

Oprócz zawodów w chorwackim Gorican odbędą się jeszcze trzy turnieje eliminacyjne Speedway Grand Prix – w Glasgow (startuje m. in. Tobiasz Musielak), we włoskim Terenzano (Patryk Dudek, Piotr Pawlicki), w węgierskim Nagyhalasz (Paweł Przedpełski).

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Osłabiony GKM przyjeżdża do Leszna

W Lesznie bardziej żyją karami, jakie spadły na trenera Piotra Barona i toromistrza Jana Chorosia (pokłosie przygotowania toru na Fogo Unia - Betard Sparta),...