Strona główna Aktualności Cały świat pod wrażeniem sukcesu Fogo Unii Leszno

Cały świat pod wrażeniem sukcesu Fogo Unii Leszno

-

Fogo Unia Leszno czwarty raz z rzędu sięgnęła po tytuł drużynowego mistrza Polski. Byki w finale pokonały Moje Bermudy Stal Gorzów. Gratulacje dla mistrzów napływają z całego świata.

Szwecja, Dania, Anglia, Australia, Czechy, Rosja.. Gratulacje dla mistrzów płyną z całego świata. Mistrz Szwecji Masarna Avesta bije pokłony przed mistrzem Polski i brawami nagradza najlepszy zespół PGE Ekstraligi z Leszna.

My też dołączamy do gratulacji dla mistrzów Polski! (fot. Magazyn Żużel/Mariusz Cwojda)

O przyjaciołach ze Strzeleckiej pamiętali w angielskim Swindon. Z kolei, żużlowa Mildura razem z gratulacjami przesyła nadzieję, że więzy Leszna z Mildurą będą z kazdym rokiem silniejsze i współpraca będzie kwitnąca. Australijczycy są dumni, że w szeregach Byków startuje z sukcesami Jaimon Lidsey.

Czytaj więcej  Mildura żużlem pachnąca

Sukcesu biało-niebieskim gratulują również działacze żużlowi z Rosji i z czeskiej ligi. Pozdrowienia i życzenia kolejnych medali przesyłają kluby pierwszej i drugiej ligi żużlowej. Wybrzeże Gdańsk, Polonia Bydgoszcz, Wilki Krosno wszyscy pamiętają i doceniają wyniki leszczyńskich Byków.

Reklama

Gratulacje spływają na Strzelecką za pośrednictwem internetu – w mediach społecznościowych, dzwonią telefony, spływają maile. Mistrzowie mają swoje wielkie dni. My również dołączamy się do gratulacji i życzeń kolejnych sukcesów.

Reklama


Musisz przeczytać

Leon Madsen zachorował zaraz po SoN

Duński stranieri częstochowskiego Włókniarza i lider reprezentacji kraju Leon Madsen jest zakażony koronawirusem. Żużlowiec przeszedł badania i o dodatnim wyniku testu poinformował w swoich...

Start Gniezno: zawirowania w klubie