Strona główna Aktualności „Grisza” wiedział o rozmowach, ale nic nie zrobił

„Grisza” wiedział o rozmowach, ale nic nie zrobił

-

Grigorij Łaguta zdradził na antenie Radia Freee Lublin, że jego młodszy brat rozmawiał z prezesem Jakubem Kępą. Artiom Łaguta znajdował się na celowniku Motoru Lublin. Ostatecznie trafił z GKM Grudziądz do Betard Sparty Wrocław

„Grisza” wiedział o rozmowach Kępy z Artiomem Łagutą, ale nie ingerował. Decyzja należała do brata i prezesa klubu. Kapitan Motoru odniósł się również do sprowadzenia do Lublina swojego rodaka Marka Kariona, który zastąpi Dominika Kuberę w trzech pierwszych kolejkach PGE Ekstraligi.

Czytaj więcej  Jarek pomaga chorej dziewczynce

“Grisza” nie wyklucza, że zamieszka w Lublinie na stałe (fot. Magazyn Żużel)

– Marka znam od wielu lat. Jeździliśmy razem w zawodach motocrossowych, on jest wychowany na motocrossie – mówił „Grisza” na antenie lubelskiego radia. – Sporo razem odjechaliśmy w jednej drużynie, także widziałem, jak on jeździ. On cały czas walczy, nie boi się prędkości i trzyma gaz do końca.

Reklama

Grigorij Łaguta nie wyklucza, że być może zamieszka na stałe w Lublinie. Jeśli obostrzenia będą obowiązywać w dotychczasowym wymiarze i utrudnią przemieszczanie się, to Łaguta z rodziną prawdopodobnie osiedli się w Polsce. Już w 2020 roku mieszkał w Lublinie. Razem z żoną i dziećmi mieli do dyspozycji wynajęty dom.

 

Reklama


Must Read

Jutro odpalą silniki!

Jeśli pogoda nie spłata figla, to jutro o godz. 12 odbędzie się pierwszy trening na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Żużlowcy Arged Malesa Ostrovii nie...