More
  Strona głównaAktualnościHiszpańscy chirurdzy ratowali rękę Lindgrena

  Hiszpańscy chirurdzy ratowali rękę Lindgrena

  -

  Sezon 2020 dobiegł końca, więc wielu zawodników trafia na stół operacyjny, by zaleczyć wszelkie urazy. Tak też postąpił Fredrik Lindgren, który przeszedł w Barcelonie skomplikowaną operację dłoni.

  Reklama

  Warto podkreślić, że Szwed postawił na klinikę, w której zabiegom poddają się znane osobistości ze świata sportów motocyklowych m.in. motocykliści z MotoGP.

  fot. Facebook/Fredrik Lindgren
  fot. Facebook/Fredrik Lindgren

  – Tydzień temu pojechałem do Barcelony, aby poddać się operacji dłoni, która od jakiegoś czasu mnie niepokoiła. Okazało się, że było dużo gorzej, niż się spodziewałem. Lekarze musieli zrobić pełną rekonstrukcję w mojej dłoni. Bardzo się cieszę, że byłem pod dobrą opieką chirurga specjalisty – dr Barrery oraz jego zespołu. To właśnie oni w czwartek przeprowadzili udaną operację – napisał Lindgren w mediach społecznościowych.

  Czytaj więcej  Talent żużlowy i wokalny. Jak oni śpiewają! (VIDEO)

  Nie do końca wiadomo, kiedy Szwed nabawił się kontuzji. 35-latek miał w tym sezonie kilka upadków. Groźnie wyglądała m.in. kraksa z udziałem Piotra Protasiewicza podczas meczu Włókniarza w Zielonej Górze w 2. kolejce PGE Ekstraligi. Patrząc na zdjęcie operowanej dłoni, trzeba przyznać, że „Freddie” wykazał się dużym hartem ducha, startując z poważnym urazem.

  Fredrik Lindgren jak najszybciej chciał się poddać zabiegowi, aby mieć więcej czasu na przygotowania do przyszłego sezonu. Szwed nie przestał bowiem marzyć o zdobyciu złotego medalu indywidualnych mistrzostw świata. Już w tym sezonie przez moment wydawało się, że 35-latek sięgnie po złoto, ale ostatecznie zdobył drugi brązowy medal w swojej karierze. W polskiej lidze Lindgren czwarty rok z rządu będzie reprezentował barwy Włókniarza Częstochowa.

  -We wtorek zaczynam rehabilitację, by jak najszybciej wrócić do pełni sił i przygotować się na kolejny sezon. Chcę też wyróżnić moją żonę Caroline, która wspiera mnie we wszystkim w tej chwili. Ona musiała jednak zostać w Polsce, by opiekować się naszą córeczką. Tęsknię – podsumował Lindgren.

  Życzymy szybkiego powrotu do sprawności i do żony!

   

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jarosław Hampel: „To była złość”

  - Musieliśmy mocno szarpać przez cały mecz – mówi Jarosław Hampel, wracając wspomnieniami do niedzielnego finału play off DMP. Motor Lublin pierwszy raz w...