Strona główna Aktualności Holder vs Doyle. Porównaliśmy ich dokonania. Na razie lepszy jest...

Holder vs Doyle. Porównaliśmy ich dokonania. Na razie lepszy jest…

-

No i co powiecie: Chris Holder czy Jason Doyle? Jeszcze kilka tygodni temu, kibice eWinner Apatora Toruń bili się z myślami, krytykowali i narzekali, gdy kierownictwo beniaminka ekstraligi “odstrzeliło” Jasona Doyle’a. Po pierwszych meczach chyba przegonili złe myśli.

Przyznajemy, że byliśmy w grupie osób, dla których Doyle ma większy potencjał i lepiej sprawdza się w lidze, niż Chris Holder. Tymczasem Holder bardzo pozytywnie zaskakuje.

Australijczyk w drużynie “Aniołów” po czterech meczach legitymuje się wyższą średnia biegową, niż Doyle. Co prawda, żużlowiec Fogo Unii Leszno ma na koncie jeden mecz mniej od Holdera, ale to go nie tłumaczy. Zawodnik z grodu Kopernika w każdym z 20 wyścigów, w którym brał udział, zdobył punkty. Za to Doyle’wi przytrafiła się wpadka. Szczególnie słaby w jego wykonaniu był mecz przeciwko Apatorowi.

Czytaj więcej  "Stanley" został na dwa lata

Byliśmy w grupie osób, dla których Jason Doyle ma większy potencjał (fot. Magazyn Żużel)

Na plus Doyle możemy mu zapisać zwycięstwo z Bartoszem Zmarzlikiem, który w tym sezonie prezentuje się znakomicie i kolekcjonuje “trójki”. Jak dotychczas, przegrał w lidze tylko raz – z Doyle’m na leszczyńskim “Smoku”. Czekamy jak dalej rozwinie się korespondencyjna rywalizacja Holdera z Doyle’m i przede wszystkim z jakimi wynikami zakończa sezon. Jak na razie, triumfuje Holder i kierownictwo toruńskiego klubu oraz trener Tomasz Bajerski, którzy przed startem ligi musieli wybierać pomiędzy Holderem i Doyle’m.

Reklama

Torunianie jeszcze raz zaufali Holderowi. Trener Bajerski twierdził, że obniżka formy kapitana “Aniołów” została spowodowana kłopotami sprzętowymi. Teraz Holder na silnikach przygotowanych przez Ryszarda Kowalskiego kręci wyniki na wysokim poziomie – jego średnia biegowa wynosi 2,00 pkt. Podobno uporządkował również swoje życie prywatne. Nic, tylko bic brawo?

Kolejne mecze przed nami. Jaka będzie odpowiedź “Doyleya”?

                               Chris Holder                    Jason Doyle

Mecze                             4                                    3

Biegi                              20                                 15

Punkty                           38                                 27

Bonusy                            2                                   1

Wygrane biegi                 5                                   5

 

Reklama


Poprzedni artykułKluby modlą się o… deszcz
Następny artykułWażą się losy turnieju
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Chris Holder. Żużlowe życie dzielone kontuzją

Jego żużlowe życie dzieli się na dwie części. Przed wypadkiem na angielskim torze, który miał miejsce w 2013 roku, został mistrzem świata. Po koszmarnej...