More
  Strona głównaAktualnościHolder zostaje w Apatorze

  Holder zostaje w Apatorze

  -

  Toruńskie Anioły wygrały z Moje Bermudy Stalą Gorzów 50:40. eWinner Apator zostaje w ekstralidze. Trener Aniołów Tomasz Bajerski mógł więc z podniesioną głową zakomunikować pracodawcy „zadanie wykonane”.

  Reklama

  Torunianie nie czekają, co się wydarzy na transferowym rynku, gdzie panuje ruch i chwilami zawierucha, i zaczęli działać. Trwa budowa Apatora '2022. W Toruniu piersi zawodnicy już parafowali nowe kontrakty. W grodzie Kopernika nadal będą startować Jack Holder i Paweł Przedpełski. Z kolejnymi zawodnikami toczą się rozmowy.

  Czytaj więcej  W SGP to oni rozczarowali najbardziej

  Priorytetem jest zatrzymanie Roberta Lamberta. Znaki zapytania postawiono przy nazwiskach Chrisa Holdera i Adriana Miedzińskiego. Ten ostatni przyznał się, że jeszcze nie zna swojej przyszłości. Nie prowadził rozmów z właścicielami toruńskiego klubu. Prawdopodobnie o przyszłości Chrisa Holdera i „Miedziaka” zdecyduje rozwój sytuacji na rynku transferowym.

  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Jack Holder zostaje w Toruniu

  eWinner Apator planuje się wzmocnić. Na liście życzeń znalazły się dwa mocne nazwiska – Emil Sajfutdinow i Patryk Dudek. Jeśli obaj zdecydują się na zmianę pracodawcy, to szanse Holdera i Miedzińskiego na pozostanie w Toruniu będą iluzoryczne. Ale pozyskanie nawet jednego z kandydatów może być trudne. Tym bardziej, że Fogo Unia namawia Sajfutdinowa na kontynuowanie współpracy. I argumenty finansowe i lokalizacyjne (Sajfutdinow z Bydgoszczy miałby bliżej do Torunia) wcale nie muszą okazać się decydujące. Unia wcale nie zamierza oszczędzać na kontrakcie swojej gwiazdy.

  Czytaj więcej  Pokazali rzadko spotykaną lojalność i, mimo degradacji, wygrali na tym

  Może okazać się, że łatwiej będzie wyciągnąć z Falubazu Patryka Dudka. Wiele będzie zależeć od wyniku sportowego zielonogórskiej drużyny w tym sezonie. Jeśli Falubaz spadnie do 1.ligi, wówczas zwiększą się szanse na transfer „Duzersa”. Jeśli się utrzyma w ekstralidze, Dudek zostanie.

  Wychowanek zielonogórskiego klubu podobno uzgodnił warunki nowego kontraktu w macierzystym klubie i czeka. W przypadku wygranej GKM z Włókniarzem, Dudek chce rozmawiać z prezesem Falubazu o wypożyczeniu do któregoś z klubów ekstraligi.

  Zielonogórzanie po wczorajszej porażce we Wrocławiu 37:53 są skazani na wynik meczu Grudziądz – Częstochowa i z całych sił ściskać kciuki za zwycięstwo gości.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Mateusz Cierniak postawił kropkę nad i. Gratulacje!

  Jak powiedział, tak zrobił i dzisiaj Mateusz Cierniak jest mistrzem świata juniorów. Wychowanek tarnowskiej Unii, aktualnie reprezentant Polski i Motoru Lublin, wczoraj na toruńskiej...