More
  Strona głównaAktualnościIvacić zajmie miejsce "Saszy" Łoktajewa

  Ivacić zajmie miejsce „Saszy” Łoktajewa

  -

  Matić Ivacić w 2022 roku będzie startował w polskiej 2.lidze. Słoweniec niedawno podpisał kontrakt z „Niedźwiadkami” z Rawicza. Żużlowiec stałą bazę sprzętową będzie miał w Bydgoszczy i planuje dojeżdżać na treningi i mecze Metaliki Recycling Kolejarza.

  Nowy zawodnik Kolejarza będzie miał do dyspozycji warsztat w Bydgoszczy, który przejmie po „Saszy” Łoktajewie, który w grodzie nad Brdą będzie miał nową miejscówkę. Ivacić przygotowuje do sezonu trzy motocykle. Dwa silniki tuninguje dla niego Witold Gromowski, natomiast jedną jednostkę napędowa posiada od Ashleya Hollowaya.

  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Matić Ivacić

  – Sprzętowo jestem zabezpieczony i dobrze przygotowany. Teraz treningi zimowe, później motocross i mam nadzieję, że szybko przyjdzie wiosna i treningi na żużlu – mówi Matić Ivacić. – Będę walczył o miejsce w ligowym składzie. Perspektywy w Rawiczu są bardzo ciekawe. Klub ma jasno sprecyzowane cele i wszyscy zrobimy wszystko, by je zrealizować. Ja mam nadzieję, że przydam się w drużynie i że pomogę w wywalczeniu awansu, bo wiadomo że pojedziemy o wygranie drugiej ligi.

  Reklama

  Ivacić jest jednym z dwóch Słoweńców w szeregach „Niedźwiadków”. Drugim będzie 23-letni Nick Skorja.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...