More
  Strona głównaAktualnościJack Holder jeszcze nigdy nie pojechał tam na wysokim poziomie

  Jack Holder jeszcze nigdy nie pojechał tam na wysokim poziomie

  -

  Nie ma co ukrywać, że Jack Holder zawalił niedzielny mecz swojej drużynie. Torunianie nie zdobyli nawet bonusa w dwumeczu z zielonaenergia.com Włókniarzem Częstochowa. Australijczyk jeszcze nigdy nie pojechał na wysokim poziomie w rozgrywkach ligowych pod Jasną Górą.

  Niedzielny pojedynek był dla Jacka Holdera czwartym, który odjechał w Częstochowie. Od 2018 roku młodszy z braci Holderów nie odnalazł recepty na biegowe zwycięstwo. W każdym ze spotkań nie grzeszył skutecznością. O ile w pierwszym występie pod Jasną Górą otrzymał tylko jedną szansę na pokazanie swoich umiejętności, o tyle w następnych latach zawsze odjeżdżał co najmniej cztery wyścigi.

  Średnia Holdera w Częstochowie jest fatalna. Uczestnik cyklu Grand Prix w 15 biegach zdobył zaledwie 16 punktów, wliczając w to bonusy. To daje średnią 1,07 pkt/bieg. W ostatnim spotkaniu zawodnik Apatora Toruń wywalczył tylko dwa punkty i bonus w czterech startach.

  Jack Holder
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Jack Holder zawalił niedzielny mecz swojej drużynie

  Nie ma zatem mowy o odczarowaniu toru, a w Toruniu mają prawo być zawiedzeni. Jack Holder w głównym stopniu przyczynił się do tego, że Apator nie wywiózł z Częstochowy żadnego punktu.

  Patrząc tylko na ten sezon, to forma 26-letniego zawodnika choćby w meczach wyjazdowych jest sinusoidalna. Holder zaczął od trzech punktów we Wrocławiu. Później były m.in. dobre występy w Grudziądzu (11+1) i w Lesznie (12+1), ale w Częstochowie ponownie nie poszło.

  Lider zespołu raczej nie powinien prezentować się w tak nierówny sposób. W tej chwili trudno nawet powiedzieć, co stoi za taką formą Kangura.

  Reklama

  Gdyby spojrzeć na średnią biegową na wyjazdach, to ta na kolana nie powala. Mówimy o średniej 1,43 pkt/bieg. Łącznie Holder ma za sobą pięć meczów na terenie rywali i tylko dwa razy zapisał na swoim koncie dwucyfrówkę. Trzeba także pamiętać, że w czterech spotkaniach wyjeżdżał na tor sześć razy.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu....

  Śląsk Świętochłowice nie jest jedynym klubem w Polsce, który nie startuje w ligowych rozgrywkach, a posiada swoich zawodników. WKM Wschowa jest klubem macierzystym Jakuba...