Strona główna Aktualności Jaimon Lidsey gościem Magazynu Żużel

Jaimon Lidsey gościem Magazynu Żużel

-

Niewątpliwe on był jednym z najjaśniejszych punktów minionego sezonu, który rozgrywał się w ponurym cieniu pandemii. To był jego czas. Talent Jaimona Lidseya, o którym mówiono od dawna, dosłownie eksplodował.

Najpierw pokazał lwi pazur podczas ligowych zmagań porywając swoją jazdą publiczność i stając się mocnym punktem w składzie Fogo Unii Leszno oraz ulubieńcem kibiców ze Smoczyka. Już teraz wielu upatruje w nim następcę cieszącego się wielką estymą w Lesznie, legendarnego Leigh Adamsa. Ukoronowaniem sezonu dla Jaimona Lidseya były dwa złote medale: złoty medal indywidualnych mistrzostw świata juniorów i złoty medal drużynowych mistrzostw Polski z Fogo Unia Leszno.

Jaimon będzie dzisiaj (19 listopada) gościem kanału Magazyn Żużel na YouTube. Obszerna rozmowa z nim punktualnie o godz. 19. Posłuchajcie, o czym, między innymi, będziemy z nim rozmawiać. Rozmowę nagrywaliśmy dosłownie dzień przed jego odlotem do domu, do Australii.

Reklama


Musisz przeczytać

Roman Jankowski zdradza, kto jest najbliżej występów w Ekstralidze

Fogo Unia Leszno rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Treningi w sali gimnastycznej prowadzi trener Michał Turyński. W szeregach leszczyńskich Byków znalazła się liczna grupa...