More
  Strona głównaAktualnościJaimon Lidsey gościem Magazynu Żużel

  Jaimon Lidsey gościem Magazynu Żużel

  -

  Niewątpliwe on był jednym z najjaśniejszych punktów minionego sezonu, który rozgrywał się w ponurym cieniu pandemii. To był jego czas. Talent Jaimona Lidseya, o którym mówiono od dawna, dosłownie eksplodował.

  Najpierw pokazał lwi pazur podczas ligowych zmagań porywając swoją jazdą publiczność i stając się mocnym punktem w składzie Fogo Unii Leszno oraz ulubieńcem kibiców ze Smoczyka. Już teraz wielu upatruje w nim następcę cieszącego się wielką estymą w Lesznie, legendarnego Leigh Adamsa. Ukoronowaniem sezonu dla Jaimona Lidseya były dwa złote medale: złoty medal indywidualnych mistrzostw świata juniorów i złoty medal drużynowych mistrzostw Polski z Fogo Unia Leszno.

  Jaimon będzie dzisiaj (19 listopada) gościem kanału Magazyn Żużel na YouTube. Obszerna rozmowa z nim punktualnie o godz. 19. Posłuchajcie, o czym, między innymi, będziemy z nim rozmawiać. Rozmowę nagrywaliśmy dosłownie dzień przed jego odlotem do domu, do Australii.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...