More
  Strona głównaAktualnościJaison Doyle nie zwleka i już instaluje się w Lesznie

  Jaison Doyle nie zwleka i już instaluje się w Lesznie

  -

  Jaimon Lidsey uważa, że transfer Jasona Doyle’a do Fogo Unii Leszno będzie dużym wzmocnieniem. Jeśli Unia musiała szukać zawodnika – po rozstaniu z Bartoszem Smektałą i Dominikiem Kuberą – Australijczyk jest najlepszym wyborem. Były mistrz świata chętnie przystał na propozycję mistrza Polski. Australijczyk zdaje sobie sprawę, że będzie walczył o najwyższe cele.

  – Fajnie, że Jason Doyle do nas dołączy. To jest bardzo dobry żużlowiec – chwali Jaimon Lidsey swojego rodaka, byłego mistrza świata i lidera reprezentacji Australii.

  POSŁUCHAJCIE: ROZMOWA Z JAIMONEM LIDSEYEM

  Formacja seniorka mistrza Polski rośnie w siłę. Leszczyńskie Byki znów będą kandydatem numer jeden do zdobycia złotego medalu DMP.

  Jason Doyle zaczął instalować swoją bazę sprzętowo – warsztatową w nowym miejscu pracy (fot. Magazyn Żużel)

  – Czy Jason Doyle będzie w stanie zapełnić lukę powstałą po odejściu Bartka i Dominika, tego nie wiem. To dopiero czas pokaże. Doyle jest bardzo dobrym zawodnikiem. Dzisiaj tylko tyle moge powiedzieć. Więcej po pierwszych meczach i treningach – tłumaczy Piotr Baron, menadżer Fogo Unii Leszno.

  Jason Doyle podpisał kontrakt z Fogo Unią Leszno i jak przystało na zawodowca, nie traci czasu, zaczął instalować swoją bazę sprzętowo – warsztatową w nowym miejscu pracy. Jego warsztat znajduje się niedaleko Leszna, u jednego ze sponsorów żużlowca i Unii Leszno. W warsztacie uwijają się jak w ukropie dwaj mechanicy. W żużlowym środowisku bardzo dobrze znani. jednym z nich jest były żużlowiec Unii Leszno – Maciej Jąder (przez wiele lat pracował w teamie hansa Andersena), drugim – Rafał Lohmann (pracował dla Andreasa Jonssona).

  Reklama

  Doyle prawdopodobnie na zimę nie poleci do ojczyzny. Australijczyk mieszka w Wielkiej Brytanii i na miejscu, w Norwich rozpocznie przygotowania do nowego sezonu.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...