Strona główna Aktualności Jak to się robi w Lublinie

Jak to się robi w Lublinie

-

Reklama

Speed Car Motor Lublin miał w tym roku niezawodnych kibiców. Na każdym meczu zapełniali trybuny do ostatniego miejsca. Mało tego, potrafili nie tylko wspierać dopingiem swoją drużynę, ale również godnie przywitać przeciwnika.

Tak było na meczu z Fogo Unia Leszno. Goście byli pod wrażeniem, gdy wyszli na tor. Lubelscy kibice na stojąco bili im brawo. Podobnie było po zawodach, dziękując przyjezdnej drużynie za walkę i stworzenie żużlowego widowiska.
Dzisiaj już wiadomo, że w przyszłym sezonie wszystkie miejsca na stadionie żużlowym w Lublinie będą ponumerowane. Do sprzedaży trafi 10 tysięcy karnetów (cena: 320 zł normalny, 250 zł ulgowy, 70 zł dziecięcy).

Jeśli zainteresowanie speedwayem w Lublina utrzyma się na dotychczasowym poziomie, to nie wykluczone, że wszystkie miejsca siedzące na widowni zostaną wyprzedane przed startem rozgrywek. Jest to ewenement w lidze żużlowej.
Sprzedaż karnetów wystartuje 20 listopada za pośrednictwem serwisu internetowego eventim.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Trener i kapitan Betard Sparty powiedzieli, że… (AUDIO)

Posłuchajcie co po meczu Betard Sparta Wrocław - MrGarden GKM Grudziądz powiedzieli trener wrocławian Dariusz Śledź i kapitan drużyny "Magic" Janowski.Wrocławska Sparta pokonała MrGarden...