More
  Strona głównaAktualnościJakub Jamróg na liście życzeń kilku klubów

  Jakub Jamróg na liście życzeń kilku klubów

  -

  Jakub Jamróg rozmawiał z kierownictwem Zdunek Wybrzeża Gdańsk na temat swojej przyszłości i planów na sezon 2023. Gdański pierwszoligowiec chciałby zatrzymać żużlowca u siebie. Ten jednak ma trochę inne plany. – Chciałbym wrócić do ekstraligi – zapowiada wychowanek Unii Tarnów.

  Jakub Jamróg nie kryje, że odebrał kilka telefonów z pytaniem o plany w 2023 roku. Żużlowiec nie zdradza szczegółów, ale udało nam się ustalić, że Jamróg znajduje się na liście życzeń m. in. Orła Łódź, ROW Rybnik, Stali Rzeszów i oczywiście Zdunek Wybrzeża. Jamróg ma szansę trafić także do Cellfast Wilków Krosno, ale droga w szeregi beniaminka wydaje się kręta i dłuższa, niż się wydaje.

  Czytaj więcej  Jakub Jamróg: "Gdybym zrobił 120-130 punktów..."
  Jakub Jamróg
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Jakub Jamróg po wypadku podczas rundy IMP w Rzeszowie

  Krośnianie w pierwszej kolejności szukają zawodników, którzy byliby znaczącym wzmocnieniem. To mógłby być na przykład Australijczyk Jason Doyle. Wprawdzie wstępnie porozumiał się z prezesem Piotrem Rusieckim, ale krośnianie próbuja wykorzystać zaległości finansowe Unii, o których Doyle mówi głośno i publicznie.

  Reklama

  Już niedługo na naszym kanale You Tube premiera wywiadu z Kubą Jamrogiem – o tegorocznych wynikach, o planach i nie tylko. Zapraszamy.

   

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...