Strona główna Aktualności Jason chwali Nickiego

Jason chwali Nickiego

-

Reklama

– Mam nadzieję, że inni czołowi zawodnicy podejmie tę samą decyzję i pójdą śladami Nickiego Pedersena. On zrobił krok, który cieszy. Już w przyszłym sezonie będzie ścigał się w lidze angielskiej – chwali Duńczyka Jason Doyle, lider drużyny Swindon, czyli mistrza angielskiej Premiership.

Ręce same składają się do oklasków, oceniając transfer Pedersena (na zdjęciu) i przede wszystkim jego powrót na angielskie tory. Marketingowo to na pewno silny strzał dla całej ligi. Duńczyk jest barwną postacią i dobrym żużlowcem.Nikogo o tym nie musimy przekonywać. Potrafi zrobić show na torze. A że nieraz przekracza granice… Cóż.
Były mistrz świata związał się kontraktem z Sheffield Speedway.

– Będzie wspaniale znowu ścigać się w lidze brytyjskiej. Nie mogę doczekać się ponownego spotkania z brytyjskimi fanami – wyznał Nicki Pedersen za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Pedersen debiutował w lidze angielskiej w 1998 roku. Na Wyspach spędził 10 sezonów, startując w barwach m. in. Newcastle, Wolverhampton, Kings Lynn, Oxfordu. Przygodę z ligą zakończył w 2007 roku,będąc zawodnikiem ekipy z Eastbourne.

 

Poprzedni artykułZwarty i bojowy
Następny artykułKłopoty z kupnem karnetów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Jason Doyle i Rune Holta: „OPR” od trenera

Dostało się dwóm czołowym zawodnikom Eltrox Włókniarza Częstochowa po przegranym meczu z Motorem Lublin (43:47). Najbardziej zawiedli Jason Doyle i Rune Holta. Australijczyk zgromadził...