More
  Strona głównaAktualnościJason Doyle czeka na zaległą wypłatę w Lesznie. A kusi go Krosno

  Jason Doyle czeka na zaległą wypłatę w Lesznie. A kusi go Krosno

  -

  Czy Australijczyk, czekający na zaległą wypłatę pieniędzy, postąpi jak Emil Sajfutdinow i opuści szeregi leszczyńskiej drużyny? Sytuacja w Lesznie powtórzyła się i kibice Byków zastanawiają się, co zrobi Jason Doyle?

  Rok temu Sajfutdinow nie chciał czekać na zaległe pieniądze zarobione w Unii Leszno, chociaż wcześniej ustalił w Lesznie szczegóły nowego kontraktu. Gdy jednak pojawiła się oferta toruńskich „Aniołów”, Rosjanin z polskim paszportem długo się nie zastanawiał.

  Czytaj więcej  Holloway zerwał współpracę z Sajfutdinowem

  Później Sajfutdinow upomniał się o pieniądze w Lesznie. Prezes Piotr Rusiecki był bardzo zaskoczony i nawet pytał publicznie, na jakiej podstawie Sajfutdinow oczekuje zapłaty. Prezes Byków proponował nawet, żeby żużlowiec przedstawił dokumenty, z których wynika, że Unia zalega mu pieniądze. Emil do dzisiaj takich dokumentów nie przedstawił i temat z czasem przysechł i poszedł w zapomnienie.

  Jason Doyle
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Jason Doyle czeka na pieniądze z Unii i zastanawia się nad ofertą z Krosna

  Sytuacja w Lesznie powtórzyła się – tym razem z udziałem Jasona Doyle’a. Australijczyk nie ukrywa, że Unia jeszcze nie rozliczyła się z nim za sezon 2022. Mimo że leszczyńska drużyna już dawno zakończyła rozgrywki. Doyle nie ma zapłacone za trzy ostatnie mecze. Właściciele Byków dali mu gwarancje, że pieniądze otrzyma, gdy wpłynie transza z kontraktu telewizyjnego.

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  Doyle’a coraz mocniej naciska beniaminek ekstraligi z Krosna i proponuje mu lepsze zarobki, niż ma w Lesznie. Żużlowiec jednak umówił się wcześniej z prezesem Piotrem Rusieckim, że będzie startował w Unii w następnym sezonie. Z upływem czasu jednak, sytuacja lekko się zmieniła. Australijczyk coraz mocniej zastanawia się nad swoją przyszłością. Podobno wcale nie jest przekonany do kontynuowania współpracy w Lesznie, Z drugiej strony, obawia się, że w Krośnie ciężar walki o ligowe punkty będzie spoczywał tylko na jego barkach. Jest to duża odpowiedzialność.

  Reklama

  W Lesznie czekają na decyzję „Kangura” i przede wszystkim na pieniądze z telewizji, które powinny rozwiązać kilka bieżących problemów. Doyle złamie dane (prezesowi Rusieckiemu) wcześniej słowo?

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...