Strona główna Aktualności Jason Doyle dojechał i zaczęli zgrupowanie

Jason Doyle dojechał i zaczęli zgrupowanie

-

Zamiast Hiszpanii jest kurort wypoczynkowy w Boszkowie koło Leszna. Tam właśnie drużynowy mistrz Polski zorganizował swoją bazę na krótki integracyjno-treningowy rekonesans w ramach przygotowań do zbliżającego się sezonu

W Lesznie jest już Jason Doyle, który w drodze do Polski zahaczył o czeski Divisov, gdzie miał do odbioru ramy motocykli żużlowych i osprzęt. Australijczyk dołączył do zespołu i wspólnie będą trenować.

Czytaj więcej  Leigh Adams: leszczyński idol obchodzi urodziny

Unia Leszno rozpoczęła zgrupowanie przed sezonem (fot. Magazyn Żużel)

W programie znalazły się zajęcia na crossie i jak pozwoli aura, to również zajęcia na torze żużlowym. Owal na “Smoku” został przygotowany, zainstalowano dmuchane bandy, ale nawierzchnia dzisiaj jeszcze nie nadaje się do jazdy. Wiaterek i coraz odważniej przebijające się słoneczko pozwolą w tym tygodniu lub na początku następnego tygodnia zorganizować inauguracyjny trening. Niewykluczone, że Byki skorzystają z toru w Rawiczu, który również został przygotowany do jazdy. jego nawierzchnia potrzebuje jednak trochę czasu, by bezpiecznie na niej mogli pojeździć żużlowcy.

Biało – niebiescy stacjonują w ośrodku wypoczynkowym “Sadyba” w Boszkowie koło Leszna. W niedzielę do leszczyńskiego zespołu ma dołączyć Jaimon Lidsey. Jeśli dopisze pogoda, to następny tydzień będzie obfitował w treningi i to w optymalnym składzie.

Reklama


Must Read

Mówi, że gorzej już być nie może

- Nie nazwałbym tego pechem. Wypadki w tym sporcie są na porządku dziennym i każdy uprawiający speedway musi liczyć się z niebezpieczeństwem - mówi...